Bir tabloid iddiaları Matthew McConaughey borsaya 'takıntılı' ve 'Wall Street'te bir kariyere bakıyor.' Hikayede hiçbir gerçek yok. Dedikoducu Polis kırabilir.

Son sayısı KB Bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, oyuncunun tıpkı hit filmdeki gibi unutulmaz dönüşü gibi bir borsacı olmak istediğini söyler Para Avcısı . Temelsiz rapor, McConaughey'in 'danışmanlarıyla günün veya gecenin herhangi bir saatinde dünyanın neresinde olursa olsun altı saatlik telefon konferansları düzenlediğini' iddia ediyor.Şüpheli kaynak ayrıca, McConaughey'in bir borsacı olmaya o kadar takıntılı olduğunu iddia ediyor ki, altı saatlik toplantılarıyla 'karısı Camila'yı [Alves] çılgına çeviriyor' ve 'uyanık olduğu her anı yatırımlarının üzerine dökerek ve eğilimleri analiz ederek geçiriyor'. Bunların hiçbiri doğru değil.

Kötü şöhretli geri aktör mali tablolarına göz kulak olsa da, saatlerce buna takıntılı saatler harcamıyor ya da bir kariyer değişikliği yapmayı düşünüyor. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan McConaughey'e yakın bir kaynakla görüştü, ancak uyanık olduğu her anı hisse senetlerinde geçirmediğini ve kimseyi delirtmediğini garanti etti. Gerçekte, oyuncu bu yıl zaten piyasaya sürülen ve 2020 için kutuda bir diğeri ile hala film çekiyor.

Magazin gazeteleri genellikle aktörlerin mesleklerinden bir başkası için ayrıldığına dair çılgın iddialarda bulunur. Dedikoducu Polis son zamanlarda baskın National Enquirer iddia eden gülünç bir hikaye yayınlamak için Brad Pitt arıcı olmak için oyunculuğu bırakıyordu . Gazeteci, Pitt'in arka bahçesinde 'arı villaları' inşa ettiğini iddia etti. Aktörün sözcüsü, haberi 'umutsuz bir 'vızıltı' girişimi '' olarak reddetti.

Geçen yıl, Yaramaz Dedikodu iddia etti Michael Fassbender, yarış arabası sürücüsü olmak için filmleri bırakıyordu . Sahte rapor, sadece oyuncu ile konuştuğu için yazılmıştır. Hollywood muhabiri yarış sevgisi hakkında. Hiçbir noktada tam zamanlı olarak devam etmek için oyunculuğu bıraktığını söylemedi.

Bu, bir tabloid, Wall Street'in kayan borsaları için Hollywood'un parlak ışıklarını terk eden bir yıldız hakkında bir hikaye uydurduğu ilk olay bile değil. Bu yılın başlarında, Star yanlış iddia edildi Edward Norton, yüksek teknoloji girişimlerinde yatırımcı olmak için oyunculuğu bırakıyordu ve 'yeni Elon Musk' olmak istiyordu. Oyuncu 2015 yılında bir veri analizi şirketi kurmuş olsa da, bunun için oyunculuk yapmaktan vazgeçmiyor. Bu magazin dergilerinin daha iyi kaynaklara yatırım yapmaya başlamasının zamanı geldi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.