Bu haftanın gazetelerinden biri şunu iddia ediyor: Matthew McConaughey şehir dışında ve karısından uzaktayken 'kontrolden çıkarak' içki içer ve partiler Camila Alves . Gülünç hikaye gerçek değildir. Dedikoducu Polis tamamının uydurma olduğunu onaylayabilir.

Göre National Enquirer Ancak oyuncu 'parti içten yollarını tekmeleyemez.' Sözde bir kaynak, 'Karısından ve çocuklarından uzaktayken ... serbest kalıyor.' Sözde 'içeriden' özellikle New York City'den McConaughey’in 'delirmek için en sevdiği yer' olarak bahsediyor çünkü 'radarın altında kaymasına izin veren barları biliyor'.Şüpheli habercisi, Alves'in uzun süredir kolej futbol takımının hayranı olduğu için 'Texas Longhorn maçlarından önce parti yapmasına uygun' olduğunu söyleyerek devam ediyor, bu yüzden bir istisna yapacak. 'Ama New York bar rompsini bilseydi o kadar açık fikirli olmayabilirdi' diye ekliyor güvenilmez çıkış.

Dedikoducu Polis McConaughey’in kampındaki bir kişiyle görüştü ve bize 'hiçbir şeyin gerçeklerden daha ötesi olamaz' dedi. Güvenilir kaynağımız, oyuncunun partiye zaman bile bulmak için 'çok fazla çalıştığını' belirtiyor. Bu yıl yayınlanan iki film ve gelecek yıl için iki filmin daha prodüksiyonda olmasıyla birlikte, oyuncunun kariyerinin onu meşgul ettiği çok açık.

Bu arada, McConaughey ve Alves'in 12 yaşın altında üç çocuğu var ve bu onların her ikisini de parmak uçlarında tutacakları kesin. Boş zamanlarında gizlice içki içtiği ve New York City'deki barlarda parti yaptığı fikri saçmadır. Bu önermeyi destekleyecek sıfır fotoğraf veya video kanıtı da var.

Belirtilmelidir, Dedikoducu Polis geçmişte ilgili ve eşit derecede doğru olmayan anlatıları çürütmek zorunda kaldı. 2016 yılında Enquirer'ın kardeş yayın TAMAM MI! , haksız yere iddia edildi Alves, McConaughey'in “devamsız baba” olmasından bıkmıştı. Alves'e yakın bir kaynak bize 'Onunla her film setine gider ve çocukları getirir' dediğinde bu sahte hikayeyi çürütmüş olduk.

McConaughey neredeyse devamsız bir baba ve Alves'in Instagram akışına hızlı bir bakış, kocasını öven birçok gönderi gösteriyor. Örneğin, Alves, Babalar Günü 2018, McConaughey adlı bir fotoğrafını paylaştı. ve üç çocukları, 'Burada oturup uzun bir metin yazabilirim… ama kelimeler… dönemi tanımlayamaz. Teşekkür ederim.' Çiftin çok mutlu ve sağlıklı bir ilişkisi olduğu açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.