Matthew McConaughey uzun zamandır kendi davulunun ritmine yürüdü, bu yüzden çok da sürpriz olmamalı Teksas doğumlu aktör deodorant konusunda çok kesin bir duruş sergilemiştir. McConaughey, yakın zamanda bir podcast'in konuğu oldu ve eşyalara dokunmadığını itiraf etti ve deodorant kullanmama nedeninin çok ilginç ve şaşırtıcı derecede inandırıcı olduğunu itiraf etti.

Matthew McConaughey Au Naturel Olmayı Tercih Ediyor

Matthew McConaughey, Kyle Brandt ile 10 Soru dijital ses dosyası bugün piyasaya sürülen . Bölümde, McConaughey ve sunucu Kyle Brandt, oyuncunun ilk etapta işe nasıl girdiğine ve aynı zamanda yaptığı çalışmalardan bazı perde arkası sırlarına değinen geniş kapsamlı bir konuşma yapıyor. Yıldızlararası ve ilk sezonu Gerçek dedektif . Ancak en çok göze çarpan an, McConaughey’in neden deodorant veya kolonya kullanmaya inanmadığına dair cevabıydı.Şey ... bildiğimiz gibi, çoğu deodorant sizin için iyi değil. Kollarınızın altı gerçek bir gözenek, büyük bir gözenek ve kimyasalları yutabilirsiniz. Hepsi biraz kibir adına, 'Hey, başka biri gibi kokmak istiyorum' demek için.

Matthew McConaughey, White Boy Rick

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Daha Fazla Su, Daha Az Kokmuş Ter

McConaughey, “Yeterince su içiyorsanız, iyi olmalısınız. Ter sorun değil, birisini kaçıracak çok fazla kokusu olmayacak. ' McConaughey, kolonyayı neden sevmediğine gelince, başka biri tarafından yapılan bir koku takma fikrinden hoşlanmadığını söyledi. 'Umarım üzerimde belirli bir kolonya olmasını istemezsin, bu sana' Aman Tanrım, gerçekten Chanel gibi kokuyorsun 'diyorsun. Hayır, aslında benim adım Matthew. Chanel gibi kokmak istiyorsan Chanel'e gidebilirsin. '

Ama hayır, teşekkürler. Gerçekten başkasının bana ya da sevdiklerimin burnuna kokmasını istemiyordum.

Dürüst olmak gerekirse garip bir anlam ifade ediyor, ancak muhtemelen bu tavsiyeyi hemen dikkate almayacağız. McConaughey'nin bu görüşlere ne kadar süredir sahip olduğunu ve onlara daha çok bağlı olup olmadığını bilmek ilginç olurdu. o yaşlandı ve daha akıllı. Durum ne olursa olsun, McConaughey muhtemelen kokuyor peki, peki, peki . Üzgünüm, yapmak zorundaydık.