Vardır Matt Lauer Karısı onu hile yapmaması için uyardı Megyn Kelly NBC'de ne zaman başlar? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre National Enquirer , 'Aşk faresi' Lauer, eşi Annette Roque tarafından 'NBC acemi' Kelly'den 'uzak durması' konusunda uyarıldı. Dahası, süpermarket gazetesi Roque hile yaparsa servetinin yarısını '19 yıllık evliliklerinin fişini çekerek' alabileceğini iddia etmeye devam ediyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Matt'in bir kadın erkek olarak şöhreti var ve uzun süredir hile söylentileri yüzünden ısrar ediyor.'Prizin şüpheli içeriden biri ayrıca, eş ve çocuk nafakası ödemelerine ek olarak, 'Matt boşanmada milyonlar kaybedebilir ve ayrıca geçen yıl ailesi için Hamptons'da satın aldığı 36 milyon dolarlık mülk kaybedebilir.' Bu arada Lauer, 'Megyn'in dünyasını düşünüyor', yayının habercisi sonuca varıyor.

İşte gerçekte neler olduğu. Kelly'nin NBC'ye gideceği duyurulduğundan beri, magazin dergileri onun Lauer ile sözde kavgası hakkında açılar bulmak için çabalıyorlar. Hatta bazı dergiler Lauer'in yerine Kelly'nin getirileceğini iddia etti. Ancak tüm bu makaleler yalanmış ve bu yeni hikaye de öyle.

İzin Vermek Dedikoducu Polis Bu yeni üretilmiş raporda rekoru doğrudan ayarlayın. 'Bugün' gösterisine yakın bir kaynak, bize Enquirer 'Nin son hikayesi yüzde 100 'doğru değil'. Lauer'in karısı, aynı zamanda evli olan Kelly'den uzak durması için onu 'uyarmadı'. Kusursuz içeriden bilgimiz, magazin dergisinin alıntılarının kulağa inanılmaz derecede sahte geldiğini de not ediyor. Nitekim, gerçek bir kişinin normal konuşmasında Lauer'in milyon kaybedebileceğini söyleyeceği şey, 'artı geçen yıl Hamptons'da ailesi için satın aldığı 36 milyon dolarlık mülk.' Ve dergi, gerçeklerden ziyade, uzun süredir 'Bugün' haberinin 'hile söylentileriyle ıskalandığına' dair muğlak bir yorumla geçiştiriyor.

Tabii ki bu ilk değil Dedikoducu Polis tabloid'e haber spikeriyle ilgili gerçek dışı hikayeler yayınladığı için seslendi. Eylül ayında, 2016 başkanlık kampanyası sırasında, yanlış iddia edildiğinde yayını düzelttik. Lauer, 'Bugün' gösterisinden kovuluyordu Donald Trump ve Hillary Clinton arasındaki bir başkanlık forumunu yönetme şekli yüzünden. Bu doğru değildi ve aynı şey Lauer'in karısının kendisini Kelly ile aldatma konusunda uyardığını iddia eden bu son makale için de geçerli

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.