Dır-dir Matt Lauer Birincisinden intikam almak için 'entrika çevirmek' Bugün Kostarlar Megyn Kelly , Savannah Guthrie , Katie Couric , ve Kathie Lee Gifford 'kabarcıklı' bir anlatımla - 'en kirli ve en utanç verici sırlarını' mı açığa çıkarıyor? Bir gazetenin yakın zamanda yayınladığı hikaye bu. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve gerçeğin muhtemelen çok daha karmaşık olduğuna inanıyorum.Matt Lauer Eski Meslektaşlarına Geri Dönüyor mu?

'Kazanılan' Matt Lauer, 'düşmanlarını yok etmeyi' planlıyor. Küre ve Kelly, Couric, Gifford ve Guthrie listeyi yaptıkları için özellikle endişelenmelidir. Bu Kasım ayından bu yana üç yıl olacak Bugün Çapa, kendisine yönelik cinsel taciz iddialarının ortaya çıkmasının ardından haber programında uzun süredir elinde tuttuğu işini kaybetti.Was ist Lebrons Vermögen

Lauer herhangi bir suçu reddetti ve şimdi, magazin gazetesine konuşan kaynaklara göre, son üç yıldır 'sessiz kaldıktan' sonra, utanç verici çapa 'ateşli silahlarla çıkıyor'. Kaynak, Savannah Guthrie'nin Lauer'in en büyük hedeflerinden biri olduğunu söylüyor ve şöyle diyor:

Tutkuyla nefret ettiği ve kendisini perde arkasında bıçaklayan en büyük meslektaşlarından biri olduğuna inandığı Savannah'ı kirletmeye hazırlanıyor.Matt Lauer ve Savannah Guthrie, Cher

(Debby Wong / Shutterstock.com)

Matt Lauer'in nişangahında olduğu iddia edilen tek kişi o değil. Kaynak, eski haber sunucusu olan podcast sunucusu Megyn Kelly'nin 'acımasız bir sosyal tırmanıcı ve ikiyüzlü olarak damgalanacağını' ortaya koyuyor. Lauer ayrıca “Katie'ye girdi ve Kathie Lee bile endişelenmeli”. Lauer'in bu hanımlardan hiçbiri hakkında ne yazdığına dair bir haber yok, ancak ilginç olan bu tabloid, özellikle Lauer’in eski kadın bu parçadaki meslektaşlarım.Her şeye rağmen, kaynak Lauer'in son üç yıldır 'grev yapmak için doğru anı beklediğini' ve 'artık nihayet hazır olduğunu' söylüyor. Evet, tam da herkes Lauer'ı ve suçlandığı rahatsız edici suçları unutmaya başladığında. Bu sözde 'intikam' ın nasıl bir şekil alacağına gelince, içeriden biri her şeyi biliyor. Ya da bir şeyler biliyor. Farklı bir şey olmadığı sürece,

Derinlemesine bir anı olacak ya da en azından vahşi bir anlatım olacak, her şeyi anlatacak,

ikna olmadıkları halde kaynak açıkladı. Hangi şekilde olursa olsun, kaynak, Matt Lauer'ın hazırlanmak için çok fazla zamanı ve çok fazla materyali olduğu için bunun ilginç ayrıntılarla dolu olacağı konusunda ısrar ediyor.

Temiz yaşayan meslektaşlarının birçoğunun cehennem gibi kirli olduğunu kanıtlayacak hikayeler ve anekdotlar derlemek için kişisel günlüklerini ve e-postalarını ince bir diş tarağıyla inceliyor!

idris elba wird der nächste james bond sein
Matt Lauer, bir Maserati ve Ermenegildo Zegna etkinliğine mavi takımla katılıyor.

(Sam Aronov / Shutterstock.com)

Sonuç olarak, kaynak, 'En büyük umudu, ona karşı gelen insanların yaptığı gibi acı çekmesidir ve Matt bu gerçekleşene kadar dinlenmeyecektir!' Bu, birkaç nedenden ötürü inanılmaz derecede olası değil, hatta magazin kaynağının doğrudan bahsettiği bile.

Yazının sonunda şüpheli içeriden biri, 'bazıları [Lauer'in] intikam kitabının geri tepebileceğini düşünüyor çünkü bu onun iğrenç davranışını tekrar derinleştirecektir.' Dürüst olmak gerekirse, tüm bu makale sadece Küre bu olayı yeniden 'taramak' için.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Matt Lauer, bir anı yazmaktan ya da 'bir şekilde' her şeyi anlatmaktan ne kazanabilirdi? Özellikle bugünlerde Lauer'den biraz daha popüler olan meslektaşlarına saldıran biri. Eskisi hakkında sahip olduğu sırlar Bugün meslektaşların çok olması gerekir, çok Lauer'in zaten suçlandığı şeyin üstesinden gelmeleri için gerçekten skandal. Bu, yine bir başka sahte 'intikam' hikayesidir. Küre , bu kadar abartılı ama nihayetinde temelsiz iddialarda bulunma geçmişine sahip.

Aynı tabloid bir zamanlar şunu iddia etti: Megyn Kelly, hem NBC hem de Fox News'daki yöneticilerden intikam almayı planlıyordu. , henüz geçmemiş olan Dedikoducu Polis hikayenin tamamen yanlış olduğunu bildirmek. Kelly, kariyerine kesinlikle devam etti ve kariyeri için bundan sonra ne olacağıyla, nerede olduğundan daha çok ilgileniyor gibi görünüyor.

Kırmızı elbiseli Megyn Kelly, Lincoln Center

(lev radin / Shutterstock.com)

Ayrıca iddia etti Lori Loughlin her şeyi anlatan bir intikam yazıyordu Üniversite kayıt skandalına karıştığına dair haberler çıktıktan sonra ondan kaçan tüm ünlüler hakkında. Dedikoducu Polis Bize iddiaların 'saçma' olduğunu söyleyen Loughlin’in sözcüsüne ulaştı. Açıkçası, bu tabloid'in doğruyu söylemekle bir sorunu var.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.