Bu haftanın magazin iddialarından biri Matt Damon ve onun eşi Luciana Barroso bilgi alanı resmi beşinci bir çocuğa sahip olmayı planlıyor. Dedikoducu Polis raporu çürütebilir. Durum böyle değil.

Son sayısında bir başlık National Enquirer 'Baby-Maker Matt Trying For 5th!' yazıyor. Oyuncu ve karısı zaten yaşları sekiz ile 19 arasında değişen dört kızın ebeveynleri, ancak dergi, eşlerin bir oğul sahibi olmak için istekli olduğunu söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir haber kaynağına 'Yıl bitmeden denemeye başlayacaklar' dedi. 'Karışıma bir erkek çocuk eklemenin ailelerini tamamlayacağını düşünüyorlar.'Daha sonra magazin dergisi, Damon'ın yavrularını genişletmek istemesinin nedenlerinden biri olarak Ben Affleck'in Jennifer Garner'dan boşanmasını keyfi bir şekilde kullanıyor. Sözde kaynak, 'Matt, en iyi arkadaşı Ben'de işlerin ne kadar kötü gidebileceğini görmüş,' diyor. 'Bu yüzden aile hayatını kucaklıyor ve büyümesini istiyor, parçalanmak değil.' Şüpheli habercisi, ayrıca, Damon ve Barroso'nun bir çocuğu doğal yollardan gebe bırakamazlarsa 'evlat edinmeye fazlasıyla istekli olduklarını', ancak 'nasıl olursa olsun başka bir çocuk istediklerini' iddia ediyor.

Gazetenin iddiaları anonim ve izlenemez bir 'içeriden' geliyor, ancak Dedikoducu Polis Damon'ın temsilcisiyle görüştü, bize kayıtta bunun doğru olmadığını söyledi. Aslında, Damon, 2010 yılında yaptığı bir röportajda Geçit töreni dergi çocuk sahibi olmayı bitirdi. Oyuncu o sırada, 'Karım dördüncü çocuğumuzu doğurmak üzere ve biz kuma bir çizgi çizdik,' dedi. 'Budur. Hayatlarımız dolu ve harika ve çocuk sahibi olduk. ' Oyuncu, karısının 'dördüncü kez üçüncü trimesterinde' olduğunu belirterek, 'Bence bu herhangi bir kadına sormak için yeterli.'

Kayda değer Enquirer oyuncunun evliliği hakkında çok az fikir sahibi olduğunu zaten kanıtladı. Dedikoducu Polis Yanlış haber yaptığı için geçen yıl tabloid gazetesini bastı. Damon ve karısı '160 milyon dolarlık boşanma' kararı aldı. Bu açıkça hiç olmadı. Doğal olarak, yayın kuruluşunun son makalesi, aktör ve karısının bölünmesi hakkındaki önceki iddialarını kabul etmiyor.

Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis çağırdı Enquirer Kardeş satış noktası RadarOnline, hakkında bir hikaye uydurduğu için Damon, evliliklerini kurtarmak için karısını 'şımartıyor' . Bu rapor da aynı derecede sahteydi. Anlatı artık bir ayrılıktan bir bebeğe dönüştü, ancak artık doğru değil.

Nicole Alexander und Shaq verheiratet

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.