Dır-dir Matt Damon Karısının hasta olması Ben Affleck her zaman evinde takılıyor? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin saçma hikayesi bu. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

'Luciana'dan Matt'e: Ditch Ben!' son sayısında bir başlık okur Star . Ekteki makale, Damon’un karısı Luciana’nın kocasının arkadaşının sürekli ortalıkta olmasından sıkıldığını iddia ediyor. Sözde bir kaynak çıkış noktasına 'Ben sürekli olarak Matt ve Lucy'nin birkaç kez vakit geçirmesi gereken okul geceleri veya hafta sonları ortaya çıkıyor' dedi.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Bir ipucu alıp birkaç saat sonra oradan ayrılmak yerine beceriksizce takılıyor.' İsimsiz ihbarcı ayrıca Affleck'in 'geceyi koltuklarında domuzcuk atarak, spor seyrederek, pizza siparişi vererek ve kişisel dramaları hakkında inleyerek geçirdiğini' iddia ediyor. Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor, 'Lucy'nin alacağı çok şey var. Ben'in kötü haber olduğunu düşünüyor. '

Magazin raporu tam bir kurgudur. Parçanın bir yarı kesin yanı, Affleck ve Damon'un son zamanlarda birlikte çok zaman geçirmesi. Bunun nedeni, bir Affleck temsilcisinin bize söylediği gibi, 'Nicole Holofcener ile birlikte bir senaryo yazıyorlar'. Üçü aslında dönem dramasının senaryosu üzerinde çalışıyor. Son Düello Affleck ve Damon'un başrolde olacağı. Senaryo üzerinde çalışmak için Damon’ın evinde tanışmış olmaları kesinlikle mümkün, ancak Affleck habersiz görünmüyor veya geceyi 'pizza sipariş edip inleyerek' geçirmiyor. Affleck'in sözcüsü, makalenin tamamen saçma olduğunu söylerken, Damon'a yakın bir kaynak bunu doğruladı.

İki aydan daha kısa bir süre önce, Bill Simmons’ın podcast'indeki bir röportaj sırasında, Damon, Affleck'i sürekli takip ettikleri için magazin dergilerini uyardı . Oyuncu ayrıca, uzun zamandır arkadaşının ayıklık mücadeleleri arasında iyi gittiğini de belirtti. Star açık bir şekilde notu alamadı çünkü Gone Girl yine yıldız.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Şubat 2019'da haksız yere iddia edildiği için Affleck’in ayıklığı, onunla Damon arasında bir sürtüşmeye neden oluyordu. . Dergi, Damon'ın artık arkadaşıyla içki içmediği için takılmak istemediğini iddia etti. Önerme gülünçtü. Damon ve Affleck ömür boyu arkadaş oldular ve hayatlarının her alanında birbirlerini destekliyorlar. Damon, tabloid gazetesinin iddia ettiği gibi artık 'içki arkadaşı' olamayacakları için çocukluk arkadaşını başından savmadı.

Bu aynı zamanda, Damon’ın karısının kocasının arkadaşından hoşlanmadığı iddia edilen bir hikayeyi ilk kez çürütmek zorunda kalmadık. 2018 yılında Dedikoducu Polis seslendi Star Kardeş satış noktası, RadarOnline, hak talebinde bulunmak için Damon Affleck'i hayatından men etti Luciana tarafından baskı altında tutulduktan sonra. Konuyla ilgili bu son görüş daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.