Yetenekli Bay Ripley star Matt Damon geçtiğimiz günlerde 15. evlilik yıl dönümünü Luciana Barroso bilgi alanı resmi . Bir tabloid, mutlu bir zamanın ne kadar zor olduğunu söylüyor, çünkü ikisi 'ciddi büyüyen sancılar' yaşıyor. Dedikoducu Polis bu evlilik hüznü hikayesini araştırıyor.

ist Schauspieler vin Diesel schwul

'Gerçekte Neler Oluyor?'

Göre TAMAM MI! Matt Damon ve Barroso'nun başları belaya girebilir. memleket kimliği yıldız 'Los Angeles'ta nikah yüzüğü olmadan görüldü.' Bir kaynak, magazin gazetesine ikisinin 'hala birlikte olduklarını' ancak ' bazı ciddi büyüyen ağrıları yaşamak . ' Kilitlenme, çift için bir mücadele oldu ve 'Matt’in çekim programındaki değişiklikler ve küçük çocuklarının okullaşması' ile başa çıkmak zorunda kalmak, 'aralarında gerginliğin artmasına neden oldu.'İkili aynı zamanda 'zor bir dönemden geçen Ben Affleck için de kavga ediyor. Ana de Armas onu terk ettiğinden beri . Matt onu teselli ediyor ve Luciana bu konuda pek heyecanlı değil. ' Bir kaynak, Barroso'nun 'Ben'e karşı hissettiğini, ancak son derece muhtaç olduğunu' söylüyor. Matt'in her gün onu kontrol etmek için evine koşması onun için sinir bozucu. '

Bu sorunlara rağmen, 'eşlerin yakın çevresi umutlu olmaya devam ediyor.' Damon ve Barroso, 'daha önce zor dönemler geçirdiler ve işleri tersine çevirdi.' Geçmişte çift terapisi uyguladılar, bu yüzden arkadaşları 'Matt ve Luciana'nın da bunu atlatabilmeleri için parmaklarını kenetlesinler.'

Damon Affleck ile Değil

Bu tabloid, Damon'ın Affleck ile 'her gün' birlikte olduğunu iddia ediyor, ancak bu doğru değil. Matt Damon ve eşi şu anda Avustralya'da birlikte o film çekerken Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü . Son fotoğraflarda Damon'ın nikah yüzüğünü takıp takmadığını söylemek zor, ama daha da önemlisi, 15 yıllık karısıyla mutlu bir şekilde yürüyor ve konuşuyor. Bu hikayenin kaynağına güvenilemez, bu yüzden Dedikoducu Polis hikayeye güvenemiyorum.

Bu sahte bir şekilde Affleck'in yapmaya çalıştığını iddia eden aynı tabloid kendini Damon'a kanıtla . Damon ve Affleck çok yakındır. magazin dergilerinin söylediklerine rağmen , bu yüzden Affleck'in kendini kanıtlamasına hiç gerek kalmadı. Benzer şekilde, TAMAM MI! Affleck ve Damon'ın bir Küsmek 2018'de, ancak Damon'un bir sözcüsü rekor kırdı Dedikoducu Polis bu hikayenin gerçek olmadığını söylemek için.

Diğer Alyans Hikayeleri

Bu tabloid, sahte bir hikaye satmak için alyansları ilk kez kullanmıyor. İddia etti Margot Robbie ve Tom Ackerley Robbie yüzüğü olmadan görüldükten sonra başı beladaydı ve aynı şeyi söyledi Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick . Bu çiftlerin ikisi de hala birlikteler, bu da sadece bir gün evlilik yüzüğü takmayı unutmanın, bir çiftin ciddi sorunlar yaşadığını söylemek için yeterli bir kanıt olmadığını kanıtlıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

ist julia roberts geschieden

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.