Matt Damon ve onun eşi, Luciana Barroso bilgi alanı resmi , Sahip olmak sade bir evliliğin tadını çıkarmak 2005 yılında düğümü bağladıklarından beri. İlişkilerini ne kadar sessiz tutsalar da, ikisi Damon’un ünlü statüsünün onu eşiyle anlaşmazlığa düşürdüğünü söyleyen çok sayıda söylentiye maruz kaldı. İşte ne Dedikoducu Polis çifti duydu.

Matt Damon Başka Bir kadınla flört ederken mi yakalandı?

Bu rapora göre Kadınlar Günü Damon, geçen sonbahardan itibaren sahilde başka bir kadınla - muhtemelen karısı olmayan - bir 'flört festivali' sırasında gizlice fotoğraflandı. 'Bikini modeli' olarak tanımlanan kadının kimliği belirsizleşti. Çıkış ve içeriden olanlar, Good Will Hunting Star tarafından teşvik ediliyordu uzun süredir arkadaş olan Ben Affleck'ten başkası 'Evli olmasına rağmen seçeneklerini araştırmak için.ist Carrie Underwood mit Zwillingen

Araştırmamız, bir tür olası sadakatsizlik bulmak yerine, bir arkadaşla yapılan sıradan bir plaj gezisinden başka bir şey olmadığını ortaya çıkardı. Hiçbir flört yoktu, sadece bir arkadaşıyla bir gezintiye çıkan Damon. Magazin kaynaklarının kadın için bir isim bile bulamadığı göz önüne alındığında, bunun sadece dikkat çekme girişiminde uydurulmuş bir hikaye olduğu açık. Karısının iddia edilen öfke ya da rahatsızlığına dair herhangi bir işaret yoktu.

Matt Damon, ben Affleck ile birlikte lacivert takım elbiseli gülümseyen siyah gömlekli.

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Buddy-Buddy Ben Affleck, Barroso Batty'yi mi sürüyor?

En yakın arkadaşının evlilik sorunları söz konusu olduğunda, Ben Affleck'ten söz edilen tek şey bu değildi. Geçen ocak, Star Damon’ın uzun zamandır arkadaşı ve iş arkadaşı ile olan ilişkisini bildirdi. Luciana’nın sinirlerini kesmeye başlamıştı . İsimsiz bir kaynak dergiye 'Ben, Matt ve Lucy'nin çift zaman geçirmesi gereken okul gecelerinde veya hafta sonlarında sürekli ortaya çıkıyor' dedi. Affleck, karısının sıkıntısına kadar Damon'a “geceyi koltuklarında domuzcuk atarak, spor seyrederek, pizza sipariş ederek ve kişisel dramaları hakkında inleyerek” geçiriyor. Lucy'nin alacağı çok şey var. Ben'in kötü haber olduğunu düşünüyor. '

Adil olmak gerekirse, rapor ilk ortaya çıktığında, Affleck ve Damon birlikte epey bir zaman geçiriyorlardı. Ancak, Luciana'yı sinirlendirmek ya da kocasıyla zamanına girmek için harcanmamıştı. İkisi, senaryosunu bitiriyorlardı. Son Düello , son zamanlarda İrlanda'da çekildi. Dahası, hem Affleck hem de Damon'a yakın kaynakları kontrol ettik ve ikisi de raporu yanlış olarak güldü.

Matt Damon’un İçki Karısıyla Endişeleniyor mu?

Olası aldatma iddiaları oldukça ciddi olsa da, aktörün bir çeşit içki sorunu var . Star Damon’ın evliliğinin görünüşte tehlikeli durumunu bir kez daha bildirdi ve bu ayın başlarında sürekli bira içmesinin karısının sabrını denediğini yazdı. Magazin, davranışını tehlikeli ya da umursamaz olarak nitelendirmekten kaçınırken, kaynağı “haftanın yedi günü” alışkanlığının Luciana'yı hareketsizliği ve alkol tüketimi konusunda hayal kırıklığına uğramış ve endişeli bir karışım haline getirdiğini savundu.

Gerçekte, Star Damon ve eşi hakkındaki varsayımlarıyla bir kez daha tamamen yanlıştı. Matt Damon'ın olduğu gibi içmekten başka bir şey yapmadığını söylemenin kesinlikle yanlış olduğuna işaret ettik. Ben Affleck'i birçok kez ziyaret ederken görüldü ancak tabloid gazetesinin, bu fırsatı kaçırma fırsatını kaçırmaması biraz şaşırtıcı olsa da, Argo Damon’ın 'sorunlu' ilişkisine bir kez daha kafa yordu. Bir kez daha, aralarında herhangi bir anlaşmazlık olduğuna dair hiçbir meşru kanıt bulamadık. Marslı yıldız ve uzun süredir karısı. Belirli bir noktada, sözde sorunlu bir evliliğin, tabloid haberlere rağmen kesinlikle iyi olduğunu öğrenmek artık sürpriz değil.

Kit Harrington stellt sich vor, sich zu trennen

Gossip Cop'dan Daha Fazla

Matt Damon’ın İçme Alışkanlıkları Hakkındaki Gerçek

Matt Damon, Söylentilere Göre Bir Çok Kan davasına karıştı

Matt Damon ve Ben Affleck Artık Arkadaş Değil mi?