Mart ayının ilk haftası çoktan sona erdi, ancak ünlü söylentileri yavaşlamadı bile. Kraliyet boşanmaları ve A-lister bölünmeleri bu hafta birçok söylentide ortaya çıktı. İşte dedikodu dünyasında kaçırmış olabileceğiniz şeyler.Siyah ve mavi bir elbiseyle gülümseyen Prenses Beatrice

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)Rapor: Prenses Beatrice, Kocası Altı Aylık Evlilikten Sonra Boşanıyor

Kadınlar Günü Prenses Beatrice ile bir yıldan az bir süredir kocası Edo Mapelli Mozzi arasında bir sorun çıktığını söylüyor. Prensesin üvey anne olma mücadelesi ve kıskançlık sorunları arasında, Kraliçe Elizabeth'in boşanmayı imzalamaya hazır olduğu bildirildi. İşte yeni evlilerle ilgili neler oluyor.

Sharon Osbourne beyaz ve siyah bir kıyafetle

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)Sharon Osbourne’un Ailesi, Oğlu Jack'in Ozzy ile Evine Taşınmasına Yardımcı Olurken 'Kaos İçinde' mi?

Yeni fikir Sharon Osbourne'un boşandıktan sonra oğlunun eski evinden taşınmasına yardım ederken endişeli ve üzgün görünmesinin ardından Osbourne ailesinin vahşi olduğunu bildirdi. Kira için malikane için onunla birlikte, onun yerine aile evine dönüyor gibi görünüyor. Ünlü ailenin görünen sorunlarını burada kontrol ettik.

Bindi ve Terri Irwin gülümsüyor

(DFree / Shutterstock.com)

Bindi Irwin Gebelik Ortasında Mother Terri ile 'Yükselen' Gerginlik Doğum Salonu Hesaplaşmasına mı Gidiyor?

Bindi Irwin’in doğum tarihi yaklaşırken bir rapor, annesiyle kavga etmekle meşgul olduğunu söylüyor. Terri Irwin'in rahmetli kocasının babasıyla olan kan davası, onu aile olaylarından men etmesine yol açtı, ancak Bindi'nin torununu görebilmesi için onu zorladığı bildirildi. Ünlü çevrecilerin son hesaplaşması hakkında bildiklerimiz bu.Oprah Winfrey, donanma kıyafeti içinde gülümsüyor

(Cubankite / Shutterstock.com)

Rapor: Oprah Winfrey Arka Bahçe Düğününde Stedman Graham Evlenecek

'Oprah Winfrey nihayet sadık ortağı Stedman Graham'a' Ben yaparım 'demeye hazır' Yeni fikir diyor. İkisi bir süredir birlikteler, ancak bir pandemi etrafında plan yapmanın ve basının haberlerinin yarattığı stresten kaçınmak için sessiz ve özel bir törenle bunu resmileştirmeye hazırlar. İşte TV simgesi ve onun ilişkisiyle ilgili neler oluyor.

Matt Damon ve Luciana Barroso gülümsüyor

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Kelly Preston und John Travolta Sohn

Rapor: Matt Damon, Karısı Luciana Barroso 'Bölünmeye Gidiyor'

Oyuncu ikinci kez nikah yüzüğü olmadan görüldükten sonra, Star Damon ve karısının ilişkisinin, onu bir arada tutmak için aylarca uğraştıktan sonra 'ipten saplandığını' söylüyor. Bir kaynak, 'Matt ve Luciana'nın sorunları var' diye açıklıyor. Arkadaşları bölünmeye gideceklerinden endişeleniyorlar. Buradaki raporu inceledik.