Bir tabloid iddiaları Matt Damon ikna etti Jennifer Garner çocuklarının velayetini elinden almamak Ben Affleck . Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis düzeltebilir.Göre Kadınlar Günü , Affleck ve Garner, aktris bağımlılık sorunları nedeniyle üç çocuğunun tam velayetini almakla tehdit ettikten sonra Şükran Günü nedeniyle büyük bir kavga etti. Sözde içeriden biri, “Ben, Jen'i çocuklarını ondan almaya çalışmakla suçladı ve hatta alkol sorunları için onu suçladı, bu da eski sevgilisini daha da çileden çıkardı” dedi.Khloe Kardashian Tristan Thompson Baby

Affleck, bir yıldan uzun bir süredir ayık kaldıktan sonra Ekim ayında bir Cadılar Bayramı partisinde arabadan düştü ve derginin 'kaynağı', o ve Garner'ın 'Şükran Günü nedeniyle acı bir hesaplaşması' olduğunu söylüyor. İddia edilen bahşişçi ekliyor, “Ben çocukları almaya çalıştı ve Jen ona evlerini ziyaret etmenin yasaklandığını söyleyerek cevap verdi. Ayrıca, davranışına devam ederse ziyaret haklarını yok etme riski altında olduğunu söyledi. '

Bilinmeyen kaynak, Affleck'in Cadılar Bayramı nüksetmesinin Şükran Günü'nü 'gözyaşları içinde' geçiren eski karısı için 'tabuttaki son çivi' olduğunu söylemeye devam ediyor, ancak aynı zamanda Damon'ı yardım için aramaya karar verdi. Şüpheli içeriden biri diyor ki Ford v Ferrari star tam bir velayet savaşını önlemek için arabuluculuk yapmayı kabul etti. “Hem Jen hem de Ben'in boşandıklarından beri ilişkilerini dostane hale getirmek için ne kadar çok çalıştıkları düşünüldüğünde, tehlikede olan çok şey vardı. Matt'in yardımıyla Jen, Ben'e, eğer bir yıl boyunca ayık kalabilirse ve yolunda kalması için ihtiyaç duyduğu yardımı almaya devam ettiğini kanıtlarsa, geri adım atacağını söyledi. 'Gazetenin makalesinin neredeyse her yönü yanlış. Yeni başlayanlar için, Affleck, Cadılar Bayramı partisinin ertesi günü Garner’ın evini ziyaret etti. , bu yüzden onun mülküne girmesi yasaklanmadı. Aslında, Affleck ve Garner Cadılar Bayramı'nı üç çocuğuyla birlikte kutladı ondan birkaç gün sonra. Eski sevgililer, gündüzleri çocukları okula bırakırken ve o gece daha sonra bir partiye götürürken fotoğraflandı. Bu, aktörün ayrı bir Cadılar Bayramı toplantısında nüksetmesinden sadece günler sonraydı.

O esnada, Affleck ve Garner Şükran Günü'nü üç çocuğuyla birlikte kutladılar. . Oyuncu, tatilini ailesiyle geçirmek için film çektiği New Orleans'tan Los Angeles'a uçtu. Affleck’in annesi kutlamalara bile katıldı. Daha geçen hafta Affleck ve Garner bir Noel ağacı için alışveriş yaparken görüldü. üç çocukları ile. İki yıldız, Hollywood'daki eski eşler arasında en dostane ortak ebeveynlik ilişkilerinden birine sahip ve bu şekilde kalıyor.

Bu arada, Affleck'in sözcüsü daha geçen hafta bize Şükran Günü nedeniyle eski sevgilisi ile 'kavga' olmadığını söyledi. Oyuncunun temsilcisi bunu bize daha sonra söyledi Temasta hakkında benzer bir hikaye uydurdu Garner, Noel'de çocukları Affleck'ten almakla tehdit ediyor . Aktörün ayıklık mücadelesi ne olursa olsun, eski karısı bir baba olarak yeteneklerini hiçbir zaman sorgulamadı ve çocukları ondan almaya çalışmadı.Kadınlar Günü Damon'ı karışıma sokmanın bir yolu olarak bu son düzmece hikayeyi ortaya attı, ancak anlatı oldukça mantıksız. Tabloid ilk olarak Affleck’in son nüksetmesinin Garner için 'tabuttaki son çivi' olduğunu iddia ediyor. Eğer durum buysa, neden yardım için ömür boyu arkadaşını aradı? Damon müdahale ederse, Affleck'in çocuklarına bakmasına yardım etmeye daha meyilli olacağı açıktı. Doğru olmamasına ek olarak, derginin hikayesi bir anlam ifade etmiyor.

Dedikoducu Polis ayrıca iki aydan daha kısa bir süre önce Kadınlar Günü yanlış rapor etti Garner ve Affleck tekrar birlikteydi ve o bebeğine hamileydi. . Bu gülünç hikaye açıkça doğru değildi ve tabloid makaleleri arasındaki tutarsızlık şaşırtıcı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie viele Geschwister haben Marlon Wayans?