Matt Damon ikna etmedi Ben Affleck dökmek Playboy model Shauna Sexton , tamamen isimsiz bir 'kaynağa' dayanan yeni bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis münhasıran hak talebini düzeltebilir. Hikayeyi reddetmek için (rekoru düzeltmek dışında) Damon kampı bize her şeyin doğru olmadığını söylüyor.

Göre Radar Çevrimiçi , Damon gibi arkadaşlar, sitenin 'parti kızı kaçışı' olarak adlandırdığı Sexton olmadan Affleck'in 'daha sağlıklı' olmasını istedi. Biraz editörlük yapan blog, Affleck'in aklını başına topladığını ve Playboy Matt ile uzun bir sohbetten sonra model. Sonunda, dergi Damon, arkadaşını Sexton'u serbest bırakmaya 'ikna etti', ancak Adalet Ligi duyarsız olduğu ve boşanma davası tamamlandıktan hemen sonra kız arkadaşını Garner ile paylaştığı Montana'daki evine götürdüğü için yıldız.An welchem ​​Tag starb Bob Marley?

Doğal olmayan açıklayıcı bir dille, site, sözde bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor: 'Ben'in arkadaşları, 22 yaşındaki bir oyun arkadaşını yeni eski karısının evine götürme cesaretine sahip olacağına dair şaşkınlığa uğradılar. çocuklarının nerede uyuduğu. ' Bir şüpheci, alıntının Sexton'un yaşına ve mesleğine girmek için tamamen uydurulmuş olup olmadığını merak ederken, aynı zamanda Garner'la ve yakın zamanda değişen medeni haliyle olan bağlantıyı da eve götürüyor olabilir. Ne olursa olsun, aynı tanımlanamayan 'kaynak', Affleck'in arkadaşlarının yaptığı şeyin 'iğrenç' ve 'yanlış' olduğunu, ancak daha sonra Sexton'dan ayrılan 'sonunda Ben'e kaydolduğunu' ekliyor.

Özellikle ilginç olan şey, web sitesinin artık arkadaşını siteyi terk etmeye ikna edenin Damon olduğunu iddia etmesidir. Playboy model, ancak sadece 24 saat önce aynı çıkış Affleck’in Sexton ile ayrılığına Garner neden oldu , 'arkasındaki sebep' kimdi. Blog, 'Bölünmenin Nedeni? Jen Slammed Ben’in Ex Shauna ile Romantik Kaçamağı. ' Şüpheci biri, haberin trafiğe ulaştıkları sürece saatlerle ayrılmış hikayelerinin çakışıp çakışmadığını umursamadığını düşünebilir.

ist Beat Bobby Flay manipuliert

Ayrıca, web sitesinin artık Gone Girl yıldızın eski arkadaşı onu Sexton ile yollarını ayırmaya ikna etti, çünkü sadece birkaç hafta önce RadarOnline, Affleck rehabilitasyondayken Damon tarafından 'terk edildi' . Bu raporda, Dedikoducu Polis aynı zamanda çürütüldü, sık sık yanlış olan blog, onların “ilişkilerinin kötüye gittiğini” ve Damon'un ileride “onun yanında olmayacağını” iddia etti. Şüpheci biri sitenin kaynaklarının uydurma olduğunu düşünebilir, aksi halde nasıl bu kadar sık ​​çelişkili ve yanlış olabilirler?

Son olarak, web sitesinin Affleck ve Sexton'ın Montana'da nişanlanıp nişanlanmadığını belirtmeyi ihmal etmesi ilginçtir. Bunu gündeme getiriyoruz çünkü bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce, Dedikoducu Polis aynı siteyi yanlış bir şekilde bakıldığında bozdu Affleck rehabilitasyondan hemen sonra Sexton'a evlenme teklif ediyordu. . Affleck hakkında, anonim ve muhtemelen uydurma kaynaklara dayanan o blogda yayımlanan ve doğruluğu kanıtlanacak kadar gerçek olmayan tüm makaleler yüzünden, doğrudan Damon’ın kampına gittik. Yıldız adına konuşan bir temsilci, yalnızca Dedikoducu Polis Damon'ın Affleck'i Sexton'ı terk etmeye ikna etmesiyle ilgili son hikayenin 'çılgınca' olduğu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.