Matt Damon ve HıristiyanBalya yaklaşan film setinde kan davası yok Ford ve Ferrari , tamamen uydurma bir tabloid habere rağmen. Dedikoducu Polis sahte iddiayı münhasıran çürütebilir. Her iki yıldızın sözcüsü bunun saçma olduğunu doğruladı.

'Matt & Christian: Tension On Set' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor Yaşam tarzı . Eşlik eden makale, Bale'in bir sahneyi çekerken, rol arkadaşı olduğu iddia edilen pahasına şaka yaptıktan sonra sinirlendiğini söylüyor. 'Matt, Christian’ın fotoğraflarından birini mahvetti ve' Benimle kaybetme. Sözde bir kaynak dergiye kameralar hala dönüyor! ''



Yayına göre Damon, Bale’in 2009’ların setindeki rezil tiradına atıfta bulunuyordu. Terminator Kurtuluş . O zamanlar geniş çapta bildirildiği gibi, yoğun bir sahne sırasında görüş hattına giren bir ekip üyesine karşı küfür dolu bir rant yapan aktörün sesi sızdırılmıştı.

Damon olayda sözde dalga geçtikten sonra, derginin içeriden olduğu iddia edilen kişi, 'Christian hiç eğlenmedi' diyor. Matt'e baktı ve sahneyi tekrar çekmesini istedi. Bu filmde önlerinde uzun bir yol var ve şimdiden kulağa gerçek bir engel gibi geliyor. ' Görünüşte sahte olan bilgi sahibi ekliyor: 'Christian, Matt’in setteki maskaralıklarının hayranı değil.'

Prizin önermesi anonim ve görünüşte kurgusal bir 'kaynaktan' geliyor, bu yüzden Dedikoducu Polis Damon ve Bale'i temsil eden bir sözcü ile görüştü. Her iki yıldız adına da konuşma yetkisine sahip olan temsilci, ikisi arasında herhangi bir çekişme olmadığını onaylar. Derginin makalesi, yaklaşık on yıl önce meydana gelen bir olaydan yararlanmak için tasarlanmış bir kurgu eseridir.

Prinz Harry Vater Mark Färber

Kayda değer, Damon geçmişte Bale hakkında çok güzel şeyler söylemişti . 2011 yılında yapılan bir röportajda, Bale'nin oynadığı rolü reddettiği için pişman olup olmadığı sorulduğunda Dövüşçü diye yanıt verdi, 'Christian'ın performansına bakıyorum ve 'Tanrım, rolü doğru oyuncu aldı.' sette birbirimizi tanımaya yeni başladık.

2011 yılında, Damon ve Bale fotoğraflandı Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nde canlı bir sohbet gerçekleştiriyor. Damon ve eşi Luciana bir fotoğraf için poz verdi Bale ve karısı Sibi ile aynı yıl Altın Küre partisinde. Ve 2016'da, Damon ve Bale birlikte poz verdi Palm Springs Film Festivali'nde. Basitçe söylemek gerekirse, oyuncular birbirlerini yıllardır tanıyorlar, bu yüzden aniden anlaşmazlığa düştüklerini söylemek mantıklı değil. Ne olursa olsun, her iki oyuncunun da bir temsilcisi söyler Dedikoducu Polis kayda göre tabloid hikayesi uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.