Dır-dir Matt Damon Sahilde başka bir kadınla fotoğraf çektikten sonra karısını aldatmayı mı düşünüyorsun? Bu tabloid hikayesine göre, masum bir plaj gezisine benzeyen şey aslında şehvet dolu bir anlatının parçası. Dedikoducu Polis tam hikayeye sahip.

Phil Collins und Lily Collins

Futbol Matt Damon İçin Flört mü?

Göre Kadınlar Günü , sahile futbol atmak bir 'kumsalda flört şenliği' oluşturuyor. Damon, kısa süre önce sahilde, eşi Luciana Barroso olmayan 'çarpıcı gizemli bir kadınla bir fırtınada flört ederken' görüldü. Gazeteci çiftin 'iyi' olduğunu söylüyor, ancak 'kimse Luciana'nın bu davranışı onayladığını düşünmüyor.' Bu davranış, mutlu bir kadınla bir futbol topu atmayı oluşturur. Magazin gazetesi, bu kadının 'bikinili model' olduğunu söylüyor, ancak kimse onun kim olduğunu söyleyemiyor. Muhtemelen Damon's'un bir arkadaşıdır ve daha fazlası değildir.EuroTrip aktör 'başka hiç kimse tarafından teşvik edilmiyor uzun süredir arkadaş olan Ben Affleck 'Görünüşe göre diğer kadınları kandırmak için. Affleck'in ona, 'Menüye bakmakta sorun yok ... sadece sipariş vermeyin' dedi. Bu metaforun altında, bulvar gazetesi dünyadaki tüm kadınları Good Will Hunting yıldızlar.

https://www.instagram.com/p/BGZ7ZPmw6wG/

Bu Hikayede Hiçbir Şey Yok

Bu sahil gezisindeki fotoğrafların hiçbiri masum bir plaj günü dışında bir şey ima etmiyor. Tüm bu tabloidlerin sahip olduğu, herhangi bir partiden yorum yapılmayan fotoğraflar olduğu için, yalnızca spekülatif olabilir ve güvenilemez. Bizi bu hikayeyi bozan şey, Damon ve Barroso arasında her şeyin yolunda olması.

Jeremy Renner und Lady Gaga

Bu tabloidden bahsetmeyen şey, bu ayın başlarında Damon ve Barroso'nun plaj gezisine çıktım Affleck ve Ana de Armas ile kendi başlarına. Burada, Affleck ve de Armas'ın uyuştuğu sırada Damon'ın üçüncü döndüğü bazı komik fotoğraflar var, ama bu ne burada ne de orada. Barroso ve Affleck altta yatan bir dram yok ve sahile gitmek Damon'ın eğlenmek için yaptığı bir şey. Her plaj gezisi, bu tabloid'in inanacağın gibi, bir flört işareti değildir.

Bu Tabloid'den Diğer Asılsız Söylentiler

Affleck yakın zamanda tarafından hedef alındı Kadınlar Günü o olduğunu söylediğinde umutsuzca çalışmak de Armas'ın ilgisini çekmek için. Bu hikayede Affleck, orta yaş krizinde paranoyak bir adamdı ve bu hikayede, Damon'ı kalbinin içeriğine şehvet vermeye teşvik eden kendine güvenen bir bekar. Hangisi o?

Plaj söylentilerine gelince, bu tabloid kısa süre önce başka bir plaj gezisini olmadığı bir şeye dönüştürdü. Bradley Cooper ve Jennifer Garner, plajda Cooper'ın kızıyla görüldü ve bu tabloid, ' gizli uykular . ' Dedikoducu Polis Cooper'ın Garner’ın evinden ayrıldığı iddia edilen fotoğrafının aslında bir yaşından büyük olduğuna dikkat çekti. Bazen plaj gezisi sadece eğlenceli bir öğleden sonradır ve çapkın olması gerekmez. Kumda flört eden Damon hakkındaki bu son hikaye, sahile olan aşkından bahsetmeyi ihmal ediyor ve bu nedenle güvenilmez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.