Matt Damon ve Ben Affleck üzerinde 'düşme' olmadı Lindsay Shookus tamamen düzmece bir tabloid habere rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı özellikle çürütebilir. Damon temsilcisi bize bunun yanlış olduğunu söylüyor.

Göre Temasta Ancak Damon, Affleck’in kız arkadaşına 'dayanamıyor' ve yirmi yılı aşkın süredir en iyi arkadaşlar arasında büyük bir anlaşmazlığa neden oluyor. 'İçeriden' olduğu iddia edilen bir dergi, Damon dergisine 'Saturday Night Live' yapımcısının 'kontrol edici ve manipülatif' olduğuna ve ayrıca Jennifer Garner'a 'ölçülü' olmadığına inandığını söylüyor.Prizin görünüşte sahte olan ihbarı ayrıca Damon, Shookus'un arkadaşı üzerinde kötü bir etkisi olduğuna inandığını, 'çünkü o içmeyi seviyor ve Ben bunun etrafında olmamalıydı' diyor. Hikaye ilerledikçe, Damon’un arkadaşının kız arkadaşına duyduğu hoşnutsuzluk, ikisi arasında büyük kavgalara yol açtı. 'Matt serseri' şüpheli kaynağı ekliyor. 'Ben'in sonunda aklını başına toplayacağını umuyor.'

Bunların hiçbirinin doğruluğu yok. Daha geçen ay Damon, Affleck'in ona 'kardeş gibi' olduğunu söyledi . Oyuncu ayrıca, Affleck ile de “harika bir ilişkisi olduğunu” söylediği babasının ölümüyle başa çıkmasında arkadaşının ona nasıl yardım ettiğini açıkladı. Bu arada Los Angeles Saati geçen yıl kronikleşen bir makale yazdı Damon ve Affleck’in 'bromance' E! Haberler kısa süre önce bir parçayı Damon ve Affleck’in 'kalıcı dostluğu'.

Ne olursa olsun, Damon’ın kendi sözcüsü anlatıyor Dedikoducu Polis kayıtlarda hiçbir gerçek yok Temasta Makalesi. Ne yazık ki, yanlış rapor tarafından alındı TAMAM MI! ve daha sonra çevrimiçi olarak yayıldı. Kayda değer, uzun zamandır aralarındaki arkadaşlarla ilgili bu sahte anlatı haftalardır ortalıkta dolaşıyor. Konuyla ilgili bu son görüş, Shookus'u varolmayan dramın içine keyfi olarak sürüklüyor.

Geçen hafta, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer hakkında bir hikaye uydurmak için Damon, Affleck'i Chris Hemsworth ile değiştiriyor yeni en iyi arkadaşı olarak. Affleck daha sonra bust'imizi retweetledi ve şaka yaptı, 'Hey @chrishemsworth, ona sahip olabilirsin! Ben @JimmyKimmel Ekibiyim. ' Aktör bu saçma durumla dalga geçiyorsa, yakın arkadaşlar arasında kesinlikle bir düşmanlık yoktur.

O esnada, Dedikoducu Polis ayrıca yakın zamanda RadarOnline'ı yanlış iddia ettiği için aradı Damon, Affleck'i hayatından 'yasakladı' çünkü karısı ve profesyonel danışmanları ona bunu yapması talimatını vermişti. Bu saçma senaryonun da geçerliliği yoktu. Damon’un Affleck’in Shookus ile ilişkisini onaylamadığı iddiasına gelince, bu öncül de benzer şekilde uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.