Jenny McCarthy kariyeri boyunca oyuncu için bazı rahatsız edici konuşmalara yol açan aşılama karşıtı hareketin savunucusudur. Bir tabloid, Çığlık 3 yıldızın tartışmalı görüşleri sette sorunlara neden oluyor Maskeli Şarkıcı . Dedikoducu Polis araştırır.'Maskeli Şarkıcı' Jenny McCarthy'yi Susturmak mı İstiyor?

Göre National Enquirer , Maskeli Şarkıcı, aşılama konusundaki görüşleri için Jenny McCarthy'yi 'şaka' yapmak istiyor. Gazete, şarkı yarışması şovundaki personelin korktuğunu iddia ediyor, yargıç gösteriyi bir COVID-19 aşısı tartışmasına sürükleyecek. McCarthy, diğer jüri üyeleri Ken Jeong ve Robin Thicke ile birlikte 2019'da ilk yayınlandığında popüler gerçeklik serisine katıldı.İçeriden biri şöyle diyor: 'Jenny yıllardır aşı karşıtı savunucuydu.' Kaynak ekliyor, 'Jenny şu ana kadar sessiz kalsa da, aşı karşıtı hareketle ilişkili en büyük başlangıç ​​ve aşı hakkında konuşacağı korkusu.'

Jenny Bir Arada Oldukça Vokal Oldu, Şimdi Sorun Nedir?

Jenny McCarthy’nin görüşleri birkaç tüy fırlatabilir fikri Maskeli Şarkıcı yapımcılar ve kadrolar, oyuncunun bakış açısının biraz abartılı olduğunun farkında değildi. Yıllarca, Donnie Walhberg'in karısı oğlu Evan'a otizm teşhisi konduktan sonra aşılara karşı çıktı. McCarthy, bilimsel fikir birliğine katılmasa da, teşhis için çocukluk aşılarını suçluyor. Oyuncu, aşılara muhalefeti nedeniyle bazı hararetli tartışmalara bile girdi. McCarthy 2019'da konuya olan inancı kısa bir süre boyunca Barbara Walters ile rahatsız edici bir ana yol açtı. Görünüm .Soyunma odasına girdim ve bana havaya uçtu. 'Bunu söylemeye nasıl cüret edersin! Otizm tedavi edilebilir mi? 'Dizlerim titriyordu. Tüm vücudumun titrediğini hatırlıyorum.

Dedikoducu Polisin Hikayeye Bakışı

İnançlarına olan tutkusundan dolayı, Dedikoducu Polis magazin öyküsünü satın almıyor Maskeli Şarkıcı McCarthy'nin seriyi bir COVID-19 savaş alanına çevireceğinden endişeleniyor. Artı, McCarthy bir süredir yarışma programında yer alıyor ve aktrisin yardımcı sunucuları veya çalışanlarıyla sorunlara neden olduğuna dair herhangi bir rapor yok. McCarthy ayrıca şov sırasında mevcut salgın hakkında konuşmadı ve bu da hikayeyi daha da şüpheli hale getirdi.

Ek olarak, Enquirer ünlüler, özellikle McCarthy söz konusu olduğunda başvurulacak en güvenilir kaynak değil. 2017'de tabloid, McCarthy’nin oğlunu iddia etti birkaç A listesindeki ünlüleri çağırdı cep telefonunu çalıyor. Yarım yamalak rapora göre, 15 yaşındaki oğlu, McCarthy'nin hoşuna gidecek şekilde tanıdığı herkesi arayarak dijital rolodeksine göz attı. O zamanlar bildirdiğimiz gibi, tüm hikaye tamamen saçmalıktı. 2018'de, gazete Jenny McCarthy'nin Andy Cohen ile kan davası radyo şovu konukları üzerinden. Dedikoducu Polis Raporları iyice inceledikten ve yanlış bulduktan sonra saçma hikayeleri çürüttü.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Gal Gadot, Son Fotoğrafıyla İstediğinden Daha Fazlasını Göstermiş Olabilir

Rapor: Alec Baldwin, Hilaria Evliliği İspanyol Skandalının Ortasında 'Kriz'de'

Oprah Winfrey Belgesel Geciktikten Sonra Prens Harry ve Meghan Markle'den 'Kendini Uzaklaştırıyor'?

Rapor: Jessica Biel, Justin Timberlake 'Palmer' Sürümü Üzerine 'Tartışıyor'

Rapor: Celine Dion Kendini 'Açlıktan Öldürüyor', Sadece 'Meyve Ve Kraker' Yiyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.