Bu haftaki bir tabloid bunu iddia ediyor Mary-Kate Olsen kocasından boşanmasından endişe duyuyor Olivier Sarkozy kendisi ve kız kardeşi hakkında korkunç sırları açığa çıkaracak Ashley Olsen . Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve onu çürütebilir. Doğrusu yok.Olsen, 2015 yılında Sarkozy ile evlendi ve Nisan ayında kendisinden boşanma davası açtı. Koronavirüs salgını nedeniyle boşanma davası ertelendiğinde, yine de devam etmesi için New York Şehri yargıcına acil durum emri verdi. Talebi reddedildi.Wer ist Barbara Streisand Ehemann

Şimdi, Temasta Olsen, kendisi ve Ashley'nin 'tuhaf' özel dünyasıyla ilgili müstehcen ayrıntıların 'iğrenç' boşanmada ortaya çıkabileceği korkusuyla boşanma davasını aceleye getirmeye çalıştığını iddia ediyor. Normalde oldukça özel hayatlarını sürdüren Olsens için sözde bir 'kaynak' 'Mary-Kate, Olivier'in kendisini ve Ashley'nin en karanlık sırlarını mahkemede veya başka bir yerde ifşa edeceği için korkuyor' diyor. 'İnsanlar şöhret ve paranın kendilerini mahvettiğini görecek' diye ekleyerek, Sarkozy'nin '500 milyon dolarlık moda imparatorluklarının bir parçasının peşinden gidebileceğini ve onu patlatabileceğini' öne sürdü.

Kaynak şöyle devam ediyor: 'Olivier, Mary-Kate’in tüm şok edici metinlerine ve e-postalarına ve garip fotoğraflarına sahip. İstediğini alamazsa ona karşı kullanabileceği. Makale, plastik cerrahi söylentileri, Mary-Kate'in 2004'teki anoreksiya tedavisi ve bilinen tüm geçmiş ilişkileri de dahil olmak üzere, Olsen ikizlerinin konu olduğu çeşitli haber öykülerini veya müstehcen dedikoduları araştırmaya devam ediyor. Hatta bazı korkunç sebeplerden dolayı tabloid Dedikoducu Polis anlayamıyorum, Mary-Kate’in merhum Heath Ledger ile yakın arkadaşlığını gündeme getiriyor. Kaynak, 'Mary-Kate ve Ashley yıllarca hayatlarını gizli tutmak için çok uğraştılar ve şimdi tüm dünyaları bir anda paramparça olabilir.'Olsen ikizlerine Mary-Kate'in evliliğinin ve boşanma davalarının samimi ayrıntılarını bilecek kadar yakın, ancak her iki kız kardeşin güvenine ihanet etmeye ve sırlarını satmaya istekli oldukları dikkatini çekecek kadar açgözlü gerçek bir kaynak hayal etmek zor. magazin dergileri. Büyük olasılıkla, bu kaynak mevcut bile değil.

Yaptığı açıklamada acil durum emrini vermek Olsen, Sarkozy ile paylaştığı evden zorla taşınmaktan ve kişisel mallarının bir kısmını ona kaptırmaktan endişelendiğini söyledi. İddiaya göre, talebinin reddedildiği için yargıç bunu yeterince 'gerekli' bulmadı. Eski partnerinin intikamdan vazgeçmesi konusunda ciddi bir şekilde endişelenmiş olsaydı, magazin dergisinin önerdiği gibi, sırayla bundan söz ederdi ve muhtemelen onaylanması daha muhtemel olurdu.

In Touch'lar kardeş dergisi Star, ayrıca Olsen ikizlerinin büyüdükleri spot ışığından yararlandı ve onlar hakkında saçma yalanlar yazdı. 2018'de o tabloid, Ashley Olsen kız kardeşinin hamileliğini kıskanıyordu . Muhtemelen bununla ilgili temel sorun, Mary-Kate'in hamile olmamasıdır. Ve öyleyse, Ashley muhtemelen onun adına çok sevinirdi. Kız kardeşler için bir temsilci anlattı Dedikoducu Polis hikaye tamamen sahteydi.Ertesi yıl, çıkış bunu yazdı Mary-Kate ve Ashley Olsen 'savaştaydı' Ashley’nin sanatçı Louis Eisner ile “hızlı romantizm” aşkı üzerine. 'Bu kan davasının nasıl biteceğini görmek zor. Geri dönüş olabilir, ”dedi oldukça dramatik bir kaynak. Gerçekte, Ashley bu noktada neredeyse bir yıldır Eisner'la çıkıyordu, bu yüzden Mary-Kate'in şimdi kız kardeşiyle kavga etmeye başlayacağını düşünmek için hiçbir neden yoktu. Olsens'in temsilcisi de aynı şekilde güvence verdi Dedikoducu Polis iddia bir kez daha doğru değildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.