Mary-Kate Olsen sahte bir tabloid raporuna rağmen hamile değil Ashley Olsen ikiz kız kardeşinin bebek sahibi olmasını kıskanıyor. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özel olarak düzeltebilir. Bize bunun yanlış olduğu söylendi.

Son sayısı Star Mary-Kate ve iki yıllık kocası Fransız finansçı Olivier Sarkozy, bir aile kurmaya hazır olduklarını söylüyor. Ancak moda tasarımcısının kız kardeşinin bundan memnun olmadığı iddia ediliyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Mary-Kate, Ashley ve Olivier'in bir bebek için çalıştığı haberini verdiğinden beri birbirlerinin boğazlarını kesiyorlar ve en ufak şeyler için kavga ediyorlar.'Prizin şüpheli içeriden biri, Mary-Kate’in arkadaşlarının 'beklemiş olsaydı şaşırmayacağını' söylemeye devam ediyor çünkü geç saatlerde bir 'bebek yumruğu' varmış gibi görünüyor. Şüpheli habercisi, 'Ashley her şeyi birlikte yapmalarına çok alıştı' diye ekliyor. Eminim aynı zamanda hamile kalacaklarını da düşündü.

'Kaynak' ayrıca Ashely'nin muhtemelen kız kardeşinin bebek duşunu kefaletle ödeyeceğini, çünkü 'bu sadece kız kardeşinin sahip olmadığı her şeyin bir hatırlatıcısı olacağını' iddia ediyor. Hikaye ilerledikçe, Ashley’nin aşk hayatı da bir karmaşadır ve ikizler arasında ek bir 'gerilim kaynağı' olmuştur. İçeriden görünüşte sahte olan, 'Yolda bir bebeğin onca konuşmasıyla, daha da kötüye gidiyor' diye ekliyor.

Fakat Dedikoducu Polis Olsen ikizlerinin temsilcisiyle check-in yaptı ve bize özel olarak 'bunların hiçbirinin doğru olmadığını' garanti etti. Mary-Kate bir çocuk beklemiyordu ve Ashley yolda olmayan bir bebeği kıskanmıyordu. Ayrıca kız kardeşler ve çok yakın bir ilişkisi var. Daha geçen hafta Mary-Kate ve Ashley bir New York Moda Haftası etkinliğine ev sahipliği yaptı The Row moda serisinin en son koleksiyonunu piyasaya sürmek için. Etkinliğin fotoğrafları, kız kardeşlerin birbirleriyle mutlu bir şekilde sohbet ettiklerini bile gösteriyor. Her şeye rağmen, bize ikisi arasında bir çekişme olmadığı söylendi.

Dedikoducu Polis ayrıca Olsen kızlarının birbirlerini çok desteklediğini de anlıyor, bu yüzden Mary-Kate gelecekte hamile kalırsa, kız kardeşi sadece onun için mutlu olur. Temel olarak, Star hayali bir hamilelik ve var olmayan kardeş rekabetini birleştiren uzun bir hikaye uydurmaya karar verdi. Hiçbirinde gerçek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.