Mary-Kate ve Ashley Olsen Hollywood'dan modaya geçerken bile magazin gözünden ayrılmadı. The Dolu ev yıldızlar konuşabildiklerinden beri halkın gözündeydi ve bu çeşitli kan davaları dergilerin dinlemediğinin kanıtı. Dedikoducu Polis ikizler hakkında birçok söylenti çürüttü, bu yüzden bazılarını burada topladık.Mary-Kate, Boşanmanın Ashley’nin Sırlarını Açığa Çıkarmasından Korkuyor

Mary-Kate bu yılın başlarında boşanma davası açtı ve beş yıllık evliliğini Olivier Sarkozy ile sona erdirdi. Temasta Mary-Kate'in kız kardeşlerinin 'tuhaf' özel dünyasını korumak için 'iğrenç' boşanmayı hızlandırmaya çalıştığını iddia etti. O ' Olivier onu ifşa edecek diye taşlaşmış ve Ashley’nin en karanlık sırları. ' Magazin dergisi karanlık sırlar ve 'acayip fotoğraflar' vaat ediyor ama asla bundan daha spesifik olamaz.Mary-Kate, Sarkozy'nin kız kardeşini yok etmesinden endişelenirse, bir yargıç onu koruma taleplerini onaylardı. Hiçbir hareket olmadığından, hikayeyi çürütdük. Ayrıca, tabloid tarafından röportaj yapılan sözde içeriden birinin bu sırları bilecek kadar yakın olması, ancak yine de çifti satmaya istekli olması gerekir. Muhtemelen böyle bir kaynak yoktu ve tüm hikaye uydurulmuştu.

Mary-Kate ve Ashley Davası

Göre Star geçen yıl Mart ayında kız kardeşler bir destan düşüyor Bu, kız kardeşinden uzaklaşmak için New York'tan kaçan öfkeli Ashley ile sona erdi. ' Gazeteci, Ashley'nin bir Vanity Fuarı 'kaşlarını' kaldıran kız kardeşi olmadan parti. Kardeşlerin her bir işleve birlikte katılmasını beklemek haksızlıktır. Düşüş, Mary-Kate'in 'Ashley’nin sanatçı Louis Eisner ile hızlı romantizmi' nden hoşlanmamasından kaynaklanıyordu.Ashley ve Eisner bu noktada yaklaşık bir yıldır birlikteydiler, bu yüzden özellikle hızlı tempolu bir ilişki değildi. Olsen Twins temsilcisi anlattı Dedikoducu Polis sadece bu hikayenin 'doğru olmadığını' ve kardeşlerin 'kan davası' ya da 'savaşta' olmadığını.

Mary-Kate’in 'Hamileliği' Ashley'i Kıskandırdı

Bu zaman Star çatışmayı telafi etmek için bir erkek arkadaş kullanmadı, bu bir bebek yaptı . Kız kardeşler, 'Mary-Kate, Ashley ile Olivier'in bir bebek için çalıştığı haberini verdiğinden beri en ufak şeyler için kavga ediyorlardı.' İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Mary-Kate'in zaten bir 'bebek yumruğu' olduğunu ve Ashley'nin de 'aynı zamanda hamile kalacaklarını düşündüğü için' üzüldüğünü söyledi.

Dedikoducu Polis Olsen ikizlerinin 'hiçbiri doğru değil' diyen bir temsilcisiyle check-in yaptı. Bu güne kadar, Mary-Kate'in henüz bir çocuğu olmadı. Dahası, kız kardeşinin ve en iyi arkadaşının hamileliğini duymanın tartışmalara veya öfkeye neden olacağı şüphelidir.