Vardır Mary J. Blige 'Resmen' bir lezbiyen olarak sosyal medya üzerinden mi çıkıyor? Bir dedikodu blogu, birçok ödüllü sanatçının, bir başka kayıt sanatçısı tarafından çağrıldıktan sonra cinselliğini nihayet ortaya çıkardığına inanıyor. Dedikoducu Polis rapora baktı ve bir dizi ilgili sorun buldu.Mary J. Blige'nin Paylaşacak Büyük Haberleri Var mı?

MediaTakeOut Bu hafta, RnB efsanesi Mary J. Blige'nin şarkıcı / söz yazarı Jaguar Wright tarafından öne sürüldükten sonra bir lezbiyen olarak 'ortaya çıktığını' iddia eden bomba bir haber var. Eylül ayında Wright, Blige’nin cinselliğiyle ilgili olarak şurada yayınlanan bir video aracılığıyla iddialarda bulundu: Instagram sayfası .tim mcgraw und glauben scheidung

Wright, Mary J. Blige'in Blige'nin onlarca yıldır 'gizlice eşcinsel' olduğunu iddia ettiği 'ÇIKTI' iddiasından sonra, görünüşe göre Blige, cinselliğiyle ilgili sözde bakımlı sırrı konusunda fikrini değiştirdi. Dedikodu sitesi, Blige’nin iyi arkadaşı olduğunu kabul ediyor. Hip Hop Büyümek yıldız Madina Milano, Wright'a “nefret” diyecek kadar ileri giderek söylentileri yalanlamış, ancak yine de Blige'nin bir sosyal medya gönderisiyle “çıktığı” konusunda ısrar ediyor. Söz konusu gönderide Milano ve Blige bir hip hop şarkısına eşlik ediyordu. Cidden, bu sitenin Mary J. Blige'nin lezbiyen olarak ortaya çıktığına dair kanıt olarak sunduğu kanıt bu.

Mary J Blige sahnede performans sergilerken siyah bir kıyafet ve şapka takıyor

(DFP Photographic / Shutterstock.com)Dedikoducu Polisin Çekimi

Mary J. Blige'nin lezbiyen olarak ortaya çıkmadığını neredeyse söylemeye gerek yok. Jaguar Wright, Blige hakkında birçok iddiada bulundu, ancak kanıt olmadan gerçekten inanacak hiçbir şey yok. Ayrıca, Blige’nin cinselliği onun işi ve yalnız. İddiaların doğru olup olmadığına bakılmaksızın, Wright için kendileriyle ilgili bu bilgilerin kamuoyuyla paylaşılmasını istemeyen birisini potansiyel olarak alt etmiş olması havalı bir hareket değildir. Wright ayrıca Mary J. Blige'nin kariyerini boğduğunu ve onu bir Versuz Savaşı'na davet ettiğini iddia etti, bu da kendisi ile Blige arasında bu iddiaları muhtemelen etkileyen kişisel bir mesele olduğunu kanıtlıyor.

warum ist pete davidson nicht auf snl

Gölgeli kanıtların yanı sıra, bir de mesele var MTO’lar geçmiş raporlar , güvenilmez olduğu kanıtlanmıştır. Bu, prizin bir ünlüyü 'dışarı çıkmakla' ilk kez suçlaması bile değil. Çıkış bir zamanlar şunu iddia etti: Kourtney Kardashian lezbiyen olarak çıkmıştı ve yeni karısının bir fotoğrafını 'sızdırdı'. Gerçekte, Kardashian, arkadaşına doğum günü haykırdığı ve şaka yollu karısı olarak ondan bahsettiği için hiçbir şeyi 'sızdırmadı'. Bu yüzden Dedikoducu Polis iddiaların tamamen yanlış olduğunu belirledi.schwarzer Kerl auf Haifischbecken Nettowert

Kardashianlardan bahsetmişken, realite yıldız ailesinin en küçük kardeşi Kylie Jenner da geçtiğimiz günlerde MTO onun hakkında yanlış suçlamalar yapmak. Dedikodu sitesi iddia edildi Jenner sözde tam yüz nakli geçirmişti . Dedikoducu Polis haklı olarak, tam yüz nakillerinin inanılmaz derecede nadir olduğunu ve yalnızca yoğun yüz travmasını düzeltmek için yapıldığını ve kozmetik bir prosedür olarak bulunmadığını, bu da Jenner'ın oldukça deneysel bir tedaviden geçmesini imkansız hale getirdiğini belirtti. Bu çıkış, müstehcen dedikodularda uzmanlaşıyor gibi görünüyor - çok kötü, çoğu da tamamen çöp.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.