Gwyneth Paltrow biridir Hollywood'da daha çekişmeli insanlar . Paltrow, A listesindeki kariyeri ve manşetlere çıkan yaşam tarzı markası Goop sayesinde yeniden dirilişiyle ünlü dedikodulara ve tabloid dramalarına yabancı değil. Bu söylentilerden bazıları eski sevgililer ve setteki zorluklar gibi standart konulara odaklanırken, Goop aslında ciddi bir ateş yakmaktan sorumludur.

Martha Stewart Goop'u veya Gwyneth'i Umursamıyor

Elbette, eğer birisi bir yaşam tarzı markasıyla ev eşyaları dünyasına giriş yapacaksa, hepsinin OG ile temasa geçecektir: Martha Stewart. Ve Stewart’ın kendi sözleriyle Paltrow'un Stewart’ın favorilerinden biri olmadığı açık.Bruce Springsteen Tochter Reiten

İş kadını bir röportajda 'Oyunculuğuna güveniyor olsaydı, Martha Stewart olmaya çalışmazdı' dedi. Her zaman bu kadar açık sözlü olmasa da, oyuncuya karşı nadiren açık sözlüdür. Yeniden diriliş ile Martha Stewart Living Geçen yıl bir podcast'te 'Bazen sattığı ürünlere bakıyorum ...' dedi, 'Her genç girişimciye başarılar diliyorum ve umarım çok, çok, çok farklı türde girişimciler vardır ... eğer film yıldızları veya çalışkanlarsa benim gibi film yıldızı olmayan kadınlar. İyi bir fikirleri varsa, başarılı olmalarını istiyorum. O yüzden iyi şanslar Gwyneth. ' Stewart, Goop'ta şans dilemiş olsa da, rakiplerin birbirleriyle keskinleşmeleriyle ilgili tek hikaye bu değildi.

Gwyneth Paltrow Tencere Düşmanı Oluyor

Goop, başka bir anlaşmazlığın kaynağıydı. bu sefer Paltrow ve Reese Witherspoon arasında , biri şu Dedikoducu Polis paçayı ele vermek. Witherspoon, markasını tencere haline getirmeye başladıktan sonra, National Enquirer dedi, Paltrow öfkelendi. Bir bahşişçi, 'Gwyneth, Reese'in ne yapmak istediğini duydu ve memnun değil' dedi. 'Reese'in kendi topraklarına bu şekilde tecavüz edeceğine inanamıyor!'

Kaynak, Paltrow’un öfkesinin büyük bir kısmının aslında aktrisin şirketinin sağlığından endişe duymasından kaynaklandığını açıkladı. 'Reese, markasının Gwyneth’inkinden çok daha gerçekçi olduğunu şimdiden övünüyor,' dediler ve Goop ve Netflix programıyla ilgili sürekli olumsuz yorum yağmuruyla, Goop Lab Paltrow, Witherspoon ile savaşmaya hazırdı. Ancak Yasal sarışın oyuncu Paltrow'a aldırış etmedi. Tipster, 'Reese, markasının Gwyneth’inkinden çok daha gerçekçi olduğunu şimdiden övünüyor,' diye ekledi. Goop'un çok sol ve tuhaf, hatta aptal olduğunu düşünen kadınlara hitap etmek istiyor. Bu pazarda gerçek bir fırsat görüyor ve sahip olduğu her şeyle bunun peşine düşecek! ' Hepsi bologna idi.

Goop Yeniden Hedefleniyor

Benzer şekilde, TAMAM MI! Margot Robbie'nin bir sonraki A-lister olduğunu bildirdi Paltrow'u markası için endişelendirmek Robbie'nin ürettiği şovlardan biri Goop'un peşinden gidiyor gibiydi. Gösteri, Bebek yüzlü , başrollerde Kat Dennings ve hem Robbie hem de kocası Tom Ackerley baş yapımcıları olarak, LuckyChap Entertainment ile şovun prodüksiyon şirketlerinden biri olarak hizmet veriyor.

İsimsiz bir haberci, Dennings'in karakterinin, kaçırılması zor bir oyun olan Woöm adlı kurgusal bir yaşam tarzı şirketi için çalıştığına atıfta bulunarak, 'Margot'un yeni dizisine bağlı olan herkes bunun Gwyneth'te darbe alacağını biliyor' dedi. Paltrow'un kötü şöhretli markası. Gwyn rüzgarı yakaladı ve deliriyor. İnsanların onunla alay etmesinden bıktı ve açıkçası, Margot'un botları için fazla büyüdüğünü düşünüyor. '

Gazetecinin içerisinden birisine göre, Robbie için 'kişisel bir şey değil' ve Para Avcısı aktris basitçe 'önemli olanın ne olduğunu görmüyor, ancak özel olarak bunun komik olduğunu düşünüyor.' Gösteri ikinci sezon için yenilenirken, sözde kan davasının durumundan söz edilmedi. Bu söylentilerin çoğunda olduğu gibi, dramın ve hoşnutsuzluğun büyük bir kısmı Paltrow'dan ziyade Goop'un etrafında toplanmış gibi görünüyor. Bu yıldızların aktrisle veya şirketiyle gerçekten sorun yaşayıp yaşamadıklarına bakılmaksızın, markanın görünürlüğünün ve hem magazin dergilerinin hem de meşru yayıncıların manşetlerine hükmetme yeteneğinin etkileyici olmanın ötesinde bir şey olduğunu iddia etmek zor. Bu, Gossip Cop'un yayınlandığında çürüttüğü bir başka hikayeydi.

Taylor Olsen Mary Kate und Ashley