Mark Wahlberg karısıyla yeminini yenilemeyi planlamıyor Rhea Durham uydurma bir tabloid habere rağmen 10. evlilik yıl dönümlerini kutlamak için. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. Doğru olmadığını öğrendik.

Göre Yaşam tarzı , Wahlberg ve Durham, on yıllık evliliklerini kutlamak için “tropikal Barbados'ta yeminlerini yeniliyorlar”. Magazin gazetesi, oyuncuya 'yakın bir kaynaktan' alıntı yaparak, 'Bu yılın ilerleyen saatlerinde küçük ve samimi bir tören planlıyorlar. Sadece ikisi ve çocukları olacak. 'schwarzer Kerl auf Haifischbecken Nettowert

Yayın kuruluşunun makalesi, anonim ve olası hayali bir 'içeriden' sözüne dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Kayıtta bize bunun 'doğru olmadığını' söyleyen Wahlberg'in sözcüsüne ulaştı. 18 yıldır birlikte oldukları ve 2009'dan beri evli oldukları için çiftin kalıcı ilişkisi etkileyici. 10. evlilik yıldönümleri için büyük olasılıkla bir kutlama yapacaklar, ancak yeminlerini yenilemeyi içermeyecek. .

Unutulmamalıdır ki, Wahlberg ve Durham, ilk randevuları New York'ta bir Katolik Ayini olan Katoliklerdir. Nikah yeminlerini yenilemek Katolik Kilisesi'nde yaygın bir uygulama değildir ve bir Katolik rahibin basit bir kutsamanın ötesinde herhangi bir tür töreni yapmayı kabul etmesi nadirdir. Ama eğer eşler yeminlerini tazeleyecek olsalardı, bunu tropik bir adada değil, bir kilisede yapmaları çok daha muhtemeldir.

Ne yazık ki, magazin dergilerinin çiftin ilişkileri hakkında gerçek olmayan hikayeler yayınladıkları biliniyor. Mayısta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Kardeş yayını, National Enquirer , bunu yanlış bildirmek için Wahlberg ve Durham beşinci bir çocuk bekliyorlardı . Durum böyle değildi ve bu son makale çiftin başka bir bebek sahibi olduğundan hiç bahsetmiyor.

Dedikoducu Polis derginin diğer kardeş çıkışını da seslendi, TAMAM MI! , bu yılın başlarında yalan bir hikaye yayınladığı için Wahlberg 'yüksek bakım' ve sürekli 'hazırlığı' idi karısının sinirlerini bozuyordu.Oyuncu kendini fitness konusuna adamış olsa da, kesinlikle ailesinden kimseyi bu konuda çılgına çevirmiyor.

2018 Ocak ayında, Star hakkında sahte bir hikaye uydurmak Durham, Wahlberg'e başka bir bebek için 'yalvarıyor' . Çıkış, aktörün 2010 yılına kadar çiftin beşinci bir çocuğa sahip olma ihtimalinin düşük olduğunu söylediğinden bahsetmedi. Dedikodu medyasının Wahlberg’in evliliği hakkında pek bir şey bilmediği oldukça açık, bu yüzden onun yerine aktör ve karısı hakkında kurgu basıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wer ist Shaunie o Neal Dating