Mark Wahlberg 'eşi, Rhea Durham , yanlış bir tabloid haberine rağmen beşinci çocuğuna hamile değil. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Eşlerin başka bir bebek beklemediğini öğrendik.

'Wahlberg, Yavrularına Çarpıyor!' son sayısında bir başlık okur National Enquirer . Ekteki makale, oyuncunun karısının son zamanlarda 'şüpheli yuvarlak göbekle spor yaptığı' görüldüğünü söylüyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Söylentiye göre, üç aylık sınırı çoktan geçmiş ve geç sonbaharda dolacak.'Katie Couric zeigt heute Rückkehr

Sözde kaynak ekliyor: 'O ve Mark şimdilik işleri sessiz tutuyorlar, çünkü o çok uzaklaşana kadar haberleri açıklayarak hiçbir şeyi uğurlamak istemiyorlar. Ama vızıltı doğruysa, eminim ikisi de heyecanlıdır ve yeni bir eklemeyi açık kollarla karşılayacaklardır. ' Bir magazin gazetesinin 'içeriden' birinin 'vızıltı doğru' olup olmadığından emin olmaması asla iyi bir işaret değildir.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan, ancak Wahlberg ve Durham'ın yolda beşinci çocukları olmadığını söyleyen aktöre yakın bir kaynağı kontrol etti. Bu yılın başlarında, Bir röportajda Wahlberg'e 'Ekstra' diye sorulmuştu, eğer daha fazla çocuk istiyorsa diye yanıt verdi, 'Sanırım bu tartışmayı yaptığımız tek zaman uyudukları zamandır, ancak uyanır uyanmaz, ellerimizin dolu olduğunun farkındayız.'

Yaşları 14 ile dokuz arasında değişen dört çocuğu olan çiftin çocuk sahibi olduğu görülüyor. Durum kesin olsun ya da olmasın, modelin şu anda beklemediğini teyit edebiliriz. Geçen yıl, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer Kardeş satış noktası, Star , bunu yanlış bildirmek için Wahlberg karısına başka bir bebek için yalvarıyordu .

Yaklaşık on yıl önce, Wahlberg, beşinci çocuğa sahip olmayı göz ardı etmediğini söyledi. ama Durham'ın aynı sayfada olmadığını belirterek bir noktaya değindi. 'Karım her zaman dört, iki erkek ve iki kız istedi, bu yüzden mucizevi bir şekilde istediği her şeyi aldı' diye açıkladı. Bittiğini söylüyor. Oyuncu, en küçük kızının doğumundan kısa bir süre sonra 2010 yılında “The Ellen DeGeneres Show” ile ilgili bir röportajda yorum yaptı. O zamandan beri ailesini genişletmedi.

Bu aynı zamanda oyuncunun evliliğiyle ilgili sahte bir hikayeyi düzeltmek zorunda olduğumuz ilk sefer olmayacaktı. Dedikoducu Polis önceden çağrılan Enquirer Kardeş yayını, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Wahlberg’in sözde 'hazırlığı' ve vücuduna olan takıntısı karısını çıldırtıyordu . Beşinci bir bebeği çevreleyen bu son makale daha kurgudur.

Hoda hat die heutige Show verlassen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.