Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Mark Wahlberg 'eşi, Rhea Durham , çiftin beşinci çocuğuna hamileydi. Tabloid yanlıştı. Dedikoducu Polis dergideki sahte raporu bozdu. Geriye dönüp bakıldığında, magazin dergisinin oyuncunun özel hayatına dair hiçbir fikri olmadığı açıktır.

23 Mayıs 2019'da National Enquirer cesurca bunu iddia etti Wahlberg ve Durham yavrularını genişletiyorlardı . Zaten iki oğlu ve iki kızının ebeveynleri, ancak tabloid o sırada Durham'ın 'şüpheli yuvarlak göbekle görüldüğünü' iddia etti. ay işareti ve geç sonbaharda. 'İçeriden şüpheli olan kişi devam etti, 'O ve Mark şimdilik sessiz kalıyorlar, çünkü muhtemelen çok uzaklaşana kadar haberleri açıklayarak hiçbir şeyi uğurlamak istemiyorlar. Ama eğer vızıltı doğruysa, eminim ikisi de heyecanlıdır ve yeni bir eklemeyi açık kollarla karşılayacaklardır. ' Bu sözde içeriden biri, sanki çiftin iç kepçesine sahipmiş gibi çıkarken, yapmadılar. Hikaye bir yaşında ve çift başka bir bebeği karşılamadı. Ek olarak, Wahlberg daha fazla çocuk sahibi olma fikrini açtı.

'Sanırım bu tartışmayı yaptığımız tek zaman uyudukları zamandı, ancak uyanır uyanmaz ellerimizin dolu olduğunu anlıyoruz' ile bir röportaj sırasında belirtildi Bu gece eğlence geçen yıl. Dördüncü çocuklarının doğumunun ardından Wahlberg, beşinci bir çocuğu dışlamadığını ancak karısının aynı sayfada olmadığını söyledi. “Karım her zaman dört, iki erkek ve iki kız istedi, öyle mucizevi bir şekilde istediği her şeyi aldı. Bittiğini söylüyor, ' aktör açıkken açıkladı Ellen DeGeneres Gösterisi .

Üstelik bu, magazin dergilerinin aktör hakkında yanlış bir şekilde ilk kez haber yapmaları da olmayacak. Mart 2019'da Enquirer Kardeş yayını Star Yanlış iddia etti Mark Wahlberg ve James Corden arkadaşlar içiyordu . Çıkış, çiftin şaraba olan karşılıklı takdirleri nedeniyle bir arkadaşlık kurduğunu iddia etti. Wahlberg ve Corden'in içki içen arkadaş olma fikri sevimli olsa da, hikaye doğru değildi. Dedikoducu Polis Wahlberg'in bir temsilcisiyle konuştu ve ikisinin birlikte şarap yudumlamadığını doğruladı.

2019 yazında, Yaşam tarzı , başka bir kardeş yayın Enquirer , iddia etti Wahlberg ve Rhea Durham 10. yıl dönümlerini kutlamak için yeminlerini yeniliyorlardı . Hikaye, çiftin tropikal Barbados'ta samimi bir tören yapmak istediğini iddia etti. Ancak bu yanlıştı. Dedikoducu Polis sadece hikayenin tamamen uydurma olduğunu doğruladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.