Magazin iddialarından biri Mark Harmon 'eşi, Pam Dawber , CBS dizisinde 16 sezon başrol oynadıktan sonra “NCIS” i bırakmasını istiyor. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Star , oyuncunun zorlu işi, otuz yılı aşkın süredir eşler için 'bir çekişme kaynağı' oldu. Çıkış, Harmon’un dizinin yıldızı ve baş yapımcısı olarak yoğun rolünün, karısını ve iki oğlunu ihmal etmesine neden olduğunu iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye 'Mark emekli olursa Pam buna bayılır' dedi.Şüpheli kaynak, Dawber'in kocasının 'birlikte seyahat edip hayatlarının tadını çıkarabilmek için' çalışmayı bırakmasını istediğini, ancak onun talebini reddettiğini söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi, 'Mark rutin konusunda titiz,' diyor ve aktörün 'şimdiden 100 milyon dolar değerinde olmasına rağmen banka hesabının büyümesi fikrinden hoşlandığını' ekliyor.

Derginin önermesi basitçe doğru değil. Dedikoducu Polis Duruma yakın, kayıtta konuşamayan, ancak tabloid makalesinin uydurma olduğunu bize temin eden bir kaynakla görüştü. Harmon'un karısı, 'NCIS' deki işini destekliyor ve gösteriye katılımı evliliklerinde sorunlara neden olmuyor. Ayrıca TV yıldızının bir temsilcisine ulaştık.

Kayda değer, Harmon, Dawber ile 31 yıllık evliliğini anlattı ile bir röportajda İnsanlar Mart ayında dergi. Oyuncu, ilişkisinin otuz yıldan uzun süredir güçlendiğini belirterek, 'Evli olmaktan gurur duyuyorum ve kiminle evli olduğumla gurur duyuyorum. Onunla çok gurur duyuyorum. ' Harmon’un kariyerinin eşler arasında gerilim yarattığı fikri temelsizdir.

Bu ilk değil Dedikoducu Polis muhtemelen CBS serisinden ayrılan aktörle ilgili bir makaleyi çürüttü. Ocak ayında baskın yaptık Star Kardeş satış noktası, Küre , haksız yere iddia ettiği için Harmon 'NCIS' i bırakıyordu oyuncular ve ekiple iddia edilen kan davaları arasında. Sahte raporu çürütdükten birkaç ay sonra, Harmon, 'NCIS' in 17. sezonu için geri dönmek için yeni bir anlaşma imzaladı.

Söylemeye değer, Star popüler CBS franchise'ını çevreleyen sahte hikayeler uydurma alışkanlığına sahiptir. 2017 yılında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış LL Cool J, 'NCIS: Los Angeles' filmini çekerken repliklerini hatırlayamadı. Derginin Harmon ile ilgili perde arkası raporu daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.