Mark Harmon yanlış bir tabloid raporuna rağmen 16 sezonun ardından “NCIS” i bırakmıyor. Dedikoducu Polis iddiayı düzeltebilir. Oyuncunun diziden ayrılma planı olmadığını öğrendik.

Göre Küre , oyuncu kadrosu ve ekiple arasındaki kan davalarının ortasında, oyuncu, hit deniz dramasını bırakmaya hazır. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, ''NCIS'den bıktı ve herkes ondan bıktı' diyor. Sözde kaynak, Harmon'un meslektaşları tarafından 'TV'deki en acımasız adam olarak bir üne sahip olduğu için gözden kaçmayacağını' söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi ekliyor: “Diğer oyuncu kadrosundan nefret ediyor çünkü kin tutuyor ve insanları kovduruyor. Sette gerçek bir diktatör ve iş arkadaşları arasında pek çok çatışmaya yol açtı. 'Çıkış, Harmon’un şu anki rol arkadaşlarıyla olduğu varsayılan çatışması hakkında herhangi bir ayrıntı vermiyor. Geçen yıl, eski oyuncu Pauley Perrette'nin diziden ayrılma nedenlerinden birinin Harmon'la olan kan davası olduğu söylendi. Magazin gazetesi, aktörün oyuncu kadrosunun geri kalanıyla da çeliştiğini iddia ediyor, ancak iddiayı desteklemek için sıfır kanıt sağlıyor.

Bunun yerine dergi, şunu belirterek öncülünü yedeklemeye çalışır. Harmon, yeni CBS suç draması “Prey” i geliştiriyor. Bununla birlikte, çıkış, oyuncunun yalnızca yaklaşan dizide yönetici yapımcı olarak görev yapacağından bahsetmiyor. Bu proje, 'NCIS' konusundaki oyunculuk taahhütlerine müdahale etmeyecek.

Her şeye rağmen, yayının hikayesi anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Harmon'un kendi sözcüsü, oyuncunun 'NCIS' i bırakmadığını doğruladı. Derginin içeriden sahte gibi görünen iddialarına rağmen, Harmon adına konuşmaya yetkili bir temsilci, ayrılışına dair söylentilerin 'tamamen yanlış' olduğunu söylüyor. Oyuncunun sözcüsünün kariyer planları hakkında bir gazetenin sözde 'kaynağı' ndan daha fazlasını bildiğini söylemek güvenlidir. Ek olarak, New York Post benzer şekilde doğruladı Harmon, 'NCIS' ten ayrılmayacak.

Dikkat çekmeye değer, magazin dergilerinin uzun süredir devam eden bir dizinin kıdemli yıldızının ayrılmayı planladığını yanlış bir şekilde bildirdiği bir geçmişi var. The Küre Kardeş satış noktası, National Enquirer , geçen yıl yanlış bir şekilde iddia etti Mariska Hargitay, 'Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi' nden ayrılıyordu bir film kariyeri peşinde koşmak. Aktris sadece NBC suç dramasında kalmayacak, aynı zamanda şovun yaklaşan bir bölümünü yönetecek. Harmon’un “NCIS” konusundaki geleceği ile ilgili bu son makale de benzer şekilde temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.