Benziyor Mark Harmon tam 18 sezon sonra devam etmeye hazır NCIS . Şovun gelecek sezon için görüşmeler şu anda devam ediyor ve Harmon’un sözleşmesi sona yaklaşırken, o franchise'ın lideri olarak geri dönmeyebilir . Ancak yine de geri dönme ihtimali var.'NCIS'in Geleceği

The Hollywood Reporter diyor ki, serinin bir sonraki yan ürünü olarak, NCIS: Hawaii , hızlanır, Mark Harmon’un NCIS Harmon'un bu sezon kontratı bittiği için dünya küçülebilir. Aynı zamanda yapımcı olarak da görev yapan aktör NCIS ve NCIS: New Orleans , olabilirdi programdan ayrılmayı düşünmek ancak Leroy Jethro Gibbs rolünden olası emekliliğinde bir değişiklik var.CBS'nin eğer ayrılırsa gösteriye devam etmeyeceğini duyan Mark Harmon şimdi geri dönme olasılığını düşünüyor şovun başka bir sezon için ne zaman ve yenilenmesi durumunda bir 'avuç' bölüm için. Müzakereler hâlâ devam ediyor, bu nedenle NCIS tacı kendi yan şirketlerine ve Harmon'un franchise'ın geleceğine ne kadar dahil olacağını gösterecek. NCIS vardır esasen bir numaralı şovdu Yıllarca televizyonda, bu yüzden ayrılışı ve şovun sonu kesinlikle sektörde bir sarsıntı olacaktı.

Gibbs'in ikonik rolünü ne kadar süredir sürdürdüğü düşünüldüğünde, gösteriden ayrılmaya hazır olması şaşırtıcı değil. Mayıs 2020'de, Mark Harmon'un planını söyleyen bir rapora baktık. emekli olmak ve Montana'ya taşınmaktı Onlarca yıl şov dünyasında yaşadıktan sonra ve ayrıca eşi Pam Dawber'in, onu uzaklaşmaya zorluyordu başrol ve yönetici yapımcı olmanın taleplerinden.Daha önceki raporların şüpheli doğruluğuna rağmen, THR Hollywood'daki en güvenilir yayınlardan biridir, bu nedenle resmi kelimenin ne olduğunu görmek için bekleyeceğiz NCIS ve yıldızı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Rapor: Kraliçe Elizabeth, Prens Harry'nin Tek Başına Dönebilmesi İçin Prenses Eugenie'ye Frogmore Kır Evi'ni Terk Etmesini EmrettiDolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?

Michelle Obama, Barack'a 175 Milyon Dolarlık Boşanma Ültimatomu Veriyor mu?