Mark Consuelos karısından sıkılıyor Kelly Ripa , kişisel hayatları hakkında aşırı paylaşımda bulunarak, bir dedikodu diyor. Ripa tam olarak utangaç olmakla tanınmıyor, bu yüzden biraz mahremiyet isteyebileceğini hayal etmek zor değil. Ancak söylentiyle ilgili şüpheli bir şey var. İşte neler olduğu.

Kelly Ripa’nın Kocasından Biraz Fazla Gururu

'Kelly'ye İşaretle: Sesi Azaltın!' içinde bir makale okur TAMAM MI! . Dergiye göre, Ripa’nın sürekli 'kendisi ve kocası Mark Consuelos’un seks hayatı hakkında fışkırması', Riverdale aktör. İsimsiz bir kaynak çıkışa, 'Mutlu olmasına rağmen, tüm arkadaşlarının yatak odalarında neler olup bittiğini bilmeleri utanç verici,' dedi. Bazı şeylerin gizli kalmasını istiyordu ama Kelly ile evlendiğinde hiçbir şeyi kendine saklayamayacağını biliyordu. Viteslerini öğütse de, kaynak ilişkinin hala oldukça sağlam olduğunu söylüyor ve şöyle diyor:Kelly yardım edemez ama ona hava atar.

https://www.instagram.com/p/B9DKb8IDT3S/

Kaynak, Ripa'nın hattın ötesindeki tam olarak nerede veya neyi paylaştığını belirtmese de, bir şeyden emindirler: çok kocasına. ”Hala onun çok güzel olduğunu düşünüyor,” diye anlatıyor muhbir. '24 yıldır evliler ve kıvılcım canlı ve iyi.'

https://www.instagram.com/p/CEr8B6RjwiU/

Mark Consuelos O Kadar Utangaç Değil mi

Söylediğimiz gibi, Kelly Ripa utangaç değil, bu yüzden ailesinin bazı samimi ayrıntıları mutlu bir şekilde paylaşmasıyla hayal kırıklığına uğrayabileceği tamamen inanılır. Ancak, bunu tek taraflı bir sorun olarak çerçevelemek biraz garip. Aslında, bu hikaye, Ripa'nın utanç verici olduğunu düşünen aktör hakkındaki yorumlardan arındırılmış olsaydı, neredeyse tamamen doğru olurdu. Ripa ve Consuelos birbirlerini severler ve birbirlerine ne kadar tutkuyla değer verdiklerini görmek pek de zor değildir. Ama Ripa'nın kocasının güvenini veya benzer bir şeyi ihlal ettiğini düşünmek aptalca.

https://www.instagram.com/p/CC1RLQ7Dcre/

İkisinin gerçeğine rağmen ayrı yaşamaya zorlandı Consuelos iş için karantinaya alırken tutku hala net. Ripa’nın doğum günü için aktör bir karısının fotoğrafı 'Küçük güneş ışığım için mutlu yıllar, seni seviyorum, seksi' başlığıyla birlikte. Ripa bile samimi bir gerileme resmi yayınladı Yataktaki ikisi arasında, Consuelos, kalp emojileriyle tamamlanan 'Seni özledim bebeğim' yorumunu hızlıca yaptı.

https://www.instagram.com/p/CGVF2YPjodm/

Onlar inanılmaz derecede sağlam bir çift ve Ripa'nın kocasının çok yoğun (ve çok gömleksiz) antrenmanının videosu gibi bir şey onu gerçekten rahatsız ederse yayınlayacağını düşünmüyoruz. O bir aktör Riverdale , tarif edilebilecek bir gösteri TV'deki en susuz program olarak , yüksek sesle ağlamak için. On yıllardır süren evlilik ve üç çocuk, burada ve orada ahlaksız bir hikayenin utanç verici olmaya yaklaşmadığı anlamına geliyor.

https://www.instagram.com/p/CFqC3fQlPUu/

Şimdi, bu küçük dedikodu Ripa'nın kızını utandırmak Lola, bu farklı bir hikaye olacak. Bu aynı tabloidden olduğu için Kelly Ripa'dan her şeyi söyleyeceğine söz verdi bu yılın başlarında, ilk etapta tam olarak güvenilir değil. Şimdilik, buradaki tek utanç verici şeyin, Mark Consuelos'un karın kaslarını pek çok kez gördükten sonra ne kadar şekilsiz hissettiğimiz olduğunu söyleyeceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlara bakıldığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.