Mario Lopez için 'silah' değil Ellen DeGeneres Raporlara rağmen gündüz barındırma işi. Dedikoducu Polis ilgili iki satış noktasından gelen bu sahte iddiaları özel olarak düzeltebilir. Onun talk-show'unu kesinlikle devralmak istemediği söylendi.

Joanna gewinnt Baby ist fällig, wenn

Yakın sözlü parçalara göre Radar Çevrimiçi ve kardeş yayını, National Enquirer , Ağustos ayında biraz izin alırken kısa bir süre önce konuşma şovunda DeGeneres'i doldurduktan sonra Lopez, konuk ağırlama işini 'tam zamanlı' bir işe dönüştürmek için sözde bir 'cazibe saldırısı' başlattı. Sözde bir 'endüstri casusu', iki satış noktasına 'çok iyi gitti' ve şimdi DeGeneres'in sandalyesini istediği için 'gösterideki herkesi etkilemeye odaklandığını' söyledi. Sözde 'sektör' içeriden biri, Lopez'in DeGeneres'in yerine 'açık bir seçim olmadığını' kabul etse de, 'Ekstra' nın sunucusu olarak kesinlikle 'yeterli deneyime' sahip olduğu belirtiliyor. daha büyük bir şey. 'İki satış noktası da 'ikinci bir kaynağa' sahip olduklarını ve DeGeneres emekli olduğunda şovun kalitesinin ve derecelendirmesinin 'zarar görmeyeceğini' ve bir gün 'onayladığı' birinin yerini aldığından emin olmak istediğini ekliyor. Tabii ki iddia mantıklı bile değil. Neden DeGeneres olmadan 'Ellen DeGeneres Şovu' nun uzun süreli sunucusu olsun ki? Bu, Jimmy Fallon'un şu anda 'Jay Leno ile Tonight Show' a ev sahipliği yapması gibi olurdu.

Ayrıca, Lopez'in 'cazibe saldırısını' kimin yönettiğini iddia ettiği gibi, göze batan bir şekilde eksik olan detaylar da var. Dizinin baş yapımcıları mıydı? Veya distribütörü Warner Bros.? Yoksa bir saatlik programı taşıyan tüm NBC'ye ait istasyonları ikna etmeye çalıştı mı? Ve neden iki ay önce Lopez doldururken tabloid ve kardeş sitesi bu hikayeyi şimdi yazdı?

Gerçek şu ki DeGeneres'in şovu (en azından) 2020'ye kadar yenilendi ve geç emekli olmak için herhangi bir istek belirtmedi. Her şeye rağmen, yalnızca şunu söyleyen 'Ekstra' toplantı sahibinin temsilcisiyle görüştük. Dedikoducu Polis , 'Mario'nun Ellen ile uzun süredir devam eden kişisel ve profesyonel bir ilişkisi var ve asla kimsenin, özellikle de Ellen'ın işi için 'silahlı' olmayacak.'

Wer ist Shaquille o'neal Dating

Bununla birlikte, tazeleyici olan bir şey de, Enquirer komedi talk show sunucusu hakkında yanıldığına dair bir sicili var, en azından bu sefer aşk hayatına odaklanmıyor. Örneğin haziran ayında, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde kapağında tuttuğunda, magazin haberini düzeltti DeGeneres karısı Portia de Rossi'yi terk etmişti. . Bu hikayeye çok benzeyen Mario Lopez, 'Ellen DeGeneres Show' un bir sonraki sunucusu olmak için 'ateşli' değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.