Dır-dir Mariah Carey nişan yüzüğünü eski nişanlısıyla 'alay etmek' James Packer ? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis iddiaya baktı.

Carey'in orta parmağında büyük bir elmas yüzük taktığı ve şimdiki beau Bryan Tanaka ile el ele tutuştuğu tek bir paparazzi fotoğrafının yanında, Temasta süperstarın Packer'a 'pek de ince olmayan bir mesaj gönderdiğini' iddia ediyor. Sözde 'kaynak' olarak adlandırılan bir 'kaynak', magazin gazetesine 'James'in kocaman nişan yüzüğünü orta parmağına takıyordu,' diye iddia ediyor, 'Mariah'ya neden yüzüğü taktığını sorarsan. parmak, sadece gülümsüyor ve kirpiklerine vuruyor. '

Dedikodu dergisinin sözde muhbiri 'Mariah,' Sevgilim, bu bir hediyeydi 'diyerek yüzüğün hâlâ elinde olduğunu haklı çıkarmaya çalışıyor. '[Ama] Mariah, orta parmağına o yüzüğü taktığında ne yaptığını tam olarak biliyor. Mesajı daha net olamazdı. ' Aslında 'mesaj' hiç net değil ve bu hikayede birkaç boşluk var. Örneğin, Packer, Carey'in onunla “alay etmesi” hakkında ne düşünüyor? Ve Tanaka, eski bir nişan yüzüğü takan bir kadınla sadece eski sevgilisini iğnelemek için el ele tutuşmak konusunda ne hissediyor? Özellikle, priz asla söylemiyor.

Dahası, yayında söz konusu yüzüğü orta parmağına takan Carey'in yalnızca tek bir örneği var. Packer'ın paparazzilerin vurulduğunu gördüğünü ve başarılı bir şekilde 'alay edildiğini' bile kim söyleyebilir? Tabi ki tabloid bilmiyor gibi görünüyor. Ve gerçekten, eğer Carey nişan yüzüğünü tekrar tekrar yanıp sönüyor olsaydı, özellikle orta parmağında, resimler internetin her yerinde olurdu. Bunun yerine, sadece Temasta bu iddiaları yaymak. Tüm bu noktalar, okuyuculara bu parçanın sadece bir fotoğraf etrafında inşa edilmiş sansasyonel iddialar olduğunu ve iyi bildirilmiş ve iyi belgelenmiş bir makale olmadığını söylemesi gereken kırmızı bayraklardır.

Ayrıca ilginç olan, bu raporun derginin iddia ettiği tarihten yaklaşık bir yıl sonra gelmesi. Carey'in Packer ile ilişkisi 'sahteydi' ve aslında ona karşı hiçbir şey hissetmemişti. Eğer durum buysa, şimdi onunla 'alay etmek' onun için neden bu kadar önemli? Görünüşe göre Temasta doğruluk ve tutarlılıkla ilgili bir sorunu var.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.