Yakın tarihli bir tabloid iddiası Mariah Carey Noel'e kadar evlenmek ve bebek sahibi olmak istiyor. Dedikoducu Polis Hikayeyi araştırdı ve rekoru düzeltebilir. İşte öğrendiklerimiz.

Tarafından yeni bir makale Kadınlar Günü Carey'in bir “Janet Jackson” yapmak istediğini ve erkek arkadaşı Bryan Tanaka ile 50 yaşında bir bebek sahibi olmak istediğini iddia ediyor. Şarkıcının aynı zamanda Tanaka ile nişanlandığını iddia eden çıkış, Carey'in son zamanlarda yaptığı düşük tondan hala 'yükseklerde' olduğunu söylüyor. doğumgünü kutlaması bebek haberleriyle ilgili heyecanını engelleyemedi. Sözde bir arkadaşı çıkışa, 'Özellikle bu kadar büyük sırları saklamakta çok kötü,' dedi. Sözde içeriden biri şöyle devam ediyor: 'Zor bir kaç yıl oldu. Ocak ayından beri bir doğurganlık doktoruna gidiyor ve vücudunu IVF için hazırlıyor, ancak bir vekil kullanmayı reddetmiş değil. 'Yarım yamalak kaynak ekliyor, 'Yumurtalarını yıllar önce dondurdu, bu yüzden sorun bu değil, hayatının bu noktasında hamilelik yaşamak istemiyor.' Yayın, şarkıcının avukatlarının Tanaka için 'bir ön anlaşma' hazırladığını iddia ediyor, böylece coupe, Colorado, Aspen'de 'kış harikalar diyarı' düğünü yapabilir. Kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Mariah, çocuklarıyla ne kadar harika olduğunu görüyor ve bunun nihai hediye olacağını biliyor.' Ne kadar rüya gibi görünse de, tamamen uydurma.

Carey ve Tanaka bir kış harikalar diyarı düğünü planlamıyor, şarkıcı da bebek sahibi olmak istemiyor. Dedikoducu Polis Carey'in bir sözcüsü ile kontrol etti ve rapora güldü. Bunlara ek olarak, Carey, 2011'de artık çocuğu olmayacağını belirtti. . 'Tanrı bana bunu yapmayı seçerse, bu onun dışında olur, bunu bir daha deneyeceğimizi sanmıyorum. Şarkıcı, yaşadıklarımdan sonra başarabileceğimi gerçekten bilmiyorum, gerçekten zordu 'dedi. Hollywood'a erişin . Kadınlar Günü ne hakkında konuştuğu hakkında hiçbir fikri yok, bu da tabloid Carey hakkında daha önce yanlış hikayeler yazdığı için şok edici değil.

Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için Eylül 2019'da yayını bozdu Carey, Nick Cannon ile yeniden bir araya geliyor ve bir bebek sahibi oluyordu. . Sözde bir kaynak, şarkıcının Cannon ile 'işler tekrar ciddileşmeye başladığında Tanaka ile olan ilişkisini iptal ettiğini' iddia etti. Anlatının tamamı düzmece ve yanlıştı. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol edildiğinde, raporun yanlış olduğunu doğrulayan kişi. O zamanlar sahte hikayeyi çürütmüştük, tıpkı sık sık bozduğumuz gibi Mariah Carey hakkında sahte raporlar geçmişte.

Kaynaklar

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.