Dır-dir Mariah Carey yaklaşan bir hatıratta kirli çamaşırları havalandırmayı mı planlıyorsunuz? Kesinlikle öyle görünmüyor! Dedikoducu Polis bu tabloid drama ve kan davası söylentisini inceliyor.

Mariah Carey'in Anlamı

Gazeteler her şeyi anlatan kitaplardan bahsettiğinde çoğu zaman, asla çıkmayacak kitaplarda hikayeler vaat etmek çılgınca hareket eder. Bunda durum tam olarak bu değil Kadınlar Günü makale çünkü Carey aslında bir kitap yazmıştır. Son zamanlarda sosyal medyada başlıklı bir anı yazdığını duyurdu. Mariah Carey'in Anlamı , 29 Eylül'de yayınlanacak.Tabloid Bazı Eski Rekabetleri Yıkıyor

Makalenin kendisi, Carey'in bir dizi ünlü ile yaşadığı davaların kısa bir tarihçesidir: Christina Aguilera, Madonna, Eminem, önceki yöneticisi ve milyarder eski James Packer. Anonim kaynaklar, 'aralarında çok şey oldu' ve 'Mariah neredeyse kesinlikle kitabını pot çekimleri yapmak için kullanacak' gibi ekleyecek harika yorumlar içeriyor. Her şey belirsiz çünkü tabloid şu anda kitapta ne olduğunu bilmiyor ve bilmiyor.

Magazin dergisi yakında çıkacak kitap hakkında hiçbir şey bilmiyor ve onun parçasını 'kendilerini sayfalarda kimler bulabileceğini' keşfetmek için kullanıyor ve 'hayranlar ve arkadaşlar onun nihayet her şeyi açığa çıkaracağını umuyor' diye ekliyor. 'Güç' ve 'umut' gibi kelimeler, okuyuculara magazin dergisinin ne kadar Gerçekten mi bilir.

Peki Anılarda Ne Var?

Bu noktada içerideki hikayeleri sadece bu anının yazarları ve editörleri bilir. Carey, sosyal medyada kitabın son derece kişisel görünmesini sağlayan bir açıklama yaptı. Ayrıca sesli kitap versiyonunun müzik içereceğini de biliyoruz, ki bu tabloid'in önerdiği gibi kitap pislikle doluysa bu bir anlam ifade etmeyecektir.

https://www.instagram.com/p/CCY-9LWJGib/

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis bunun hakkında rapor edildi aynı hikaye birkaç hafta önce. Carey temsilcisi bize şunları söyledi:

Magazin gazetelerinin düşüncelerine rağmen, anıları okumamış olsalar bile, Mariah ve yayıncıları tarafından kitabın gerçekte neyle ilgili olduğu zaten paylaşılmıştı, ki bu 'olası olmayan ve ilham verici bir hayatta kalma ve dirençlilik yolculuğu müzik süperstarlığına meteorik yükselişi sırasında ırk, kimlik, sınıf, çocukluk ve aile travması. '

Kötü Bir İtibar Kendi Adına Konuşur

Nisan ayında, Carey'in sahip olmak istediğini iddia ettiğimiz için aynı gazeteyi basmıştık. Noel düğünü ve bebek. Dedikoducu Polis Carey'in bir sözcüsü ile kontrol edildi ve hikayeye güldü ve ne düğün ne de bebek ortaya çıktı. Ayrıca, Carey'nin yapacağını iddia ettiğimiz için bu gazeteyi bozduk. Nick Cannon ile barışmak ve tamamen yanlış olan başka bir bebeğe sahip olmak.

Tabloids Love Tell-All’s

Dedikoducu Polis daha önce bozuldu Kadınlar Günü sahte bir röportajdan sonra Jennifer Aniston ve Ellen DeGeneres . Bu röportaj hiçbir zaman gerçekleşmedi ve DeGeneres ile Sussex Dükü ve Düşesi arasında her şeyi anlatan bir röportaj olmadı. Bu hikayede, tabloid iddia etti Oprah Winfrey kızmıştı çünkü röportajı o yönetemedi. Delilik.

Hepimiz Carey'nin anılarında anlattığı hikayeleri beklemek ve görmek zorundayız. Muhtemelen kinci olan her şeyi anlatmayacak Kadınlar Günü umutlarını destekleyecek gerçek bir kanıtı olmadığı gibi ortaya koyuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.