Are Mariah Carey ve Nicki Minaj önlemek için ekip kurmak Jennifer Lopez Oscar kazanmaktan mı? Magazin dergilerinden birinin saçma hikayesi bu. Dedikoducu Polis duruma baktı.

Lopez, yeni filmdeki striptizci rolüyle Oscar heyecanını uyandırdı. Dolandırıcılar , ama göre Küre , müzik rakiplerinden ikisi kazanma şansını “kırmaya” çalışıyor. 'Hem Nicki hem de Mariah, J.Lo'nun onların Dolandırıcılar , 'Sözde bir kaynak çıkışa söyler. Şimdi ekip oluşturdular ve Oscar teklifini mahvetmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Hiçbir kadın bağlanmadı Dolandırıcılar .İçeriden olduğu iddia edilen kişi şöyle devam ediyor: 'Hollywood nüfuzuna sahip değiller, ancak etraflarında en büyük ağızlara sahipler ve bu biraz zarar verebilir. J.Lo’nun bir aktris olarak abartıldığını, fena çekiciliğe sahip olduğunu ve daha da kötüsü, iki yüzlü bir arkadan bıçaklayan olduğunu söylüyorlar! '

Şüpheli habercisi, Carey'in her zaman Lopez'i kıskandığını, çünkü beyaz perdede aynı başarıyı bulamadığını söyler. Görünüşte sahte kaynak, “Nicki'ye gelince, J.Lo'nun tanıdığı hip-hop ve rap sanatçıları arasında resmi olmayan en iyi ganimet ödülünü kazanmasından memnun değil” diyor. 'Ve Nicki, hit şarkısını söylediği için J.Lo'yu hala affetmedi. Anaconda 2015'te Amerikan Müzik Ödülleri'nde Nicki seyirciyle buluşuyordu. '

Oradan, bilinmeyen kaynak Lopez'in daha önce 'çöplerinin konuşmasına göz yumduğunu, ancak onlardan kaçınamayacağını' söylüyor. Şüpheli habercisi ekliyor: “Arkadaşları onu gururunu unutmaya ve bir an önce barış teklifi yapmaya çağırıyor çünkü birbirinden nefret eden güçlü kadınlar herkesi kötü gösteriyor. J.Lo'nun en çok istediği şey bir Oscar. En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almasına izin ver, diyor ve bu iğrenç kızları affedecek! '

Sahte hikaye, hem Carey hem de Minaj'ın Lopez ile sorunları olduğu yönündeki söylentilere dayanılarak uydurulmuş gibi görünüyor. Carey, Lopez'de rezil bir kazı yaptı. What Happens Live'ı Canlı İzleyin 2015'te sunucu Andy Cohen'e 'Onu tanımıyorum' dedi. Ancak ertesi yıl Carey gösteriye geri döndü ve Lopez'i şahsen tanımadığını, ancak bazılarının yorumu yorumladığı için onu hiç duymadığı anlamına gelmediğini açıkladı.

Geçen yıl, Carey, bir röportajda ifadesini tekrar açıkladı. Dirgen dergi . Şarkıcı, “Gerçekten güzel bir şey söylemeye ya da hiçbir şey söylememeye çalışıyordum. Gerçekten öyleydim. ' Orada biraz gerginlik olabilir ama Carey, bash Lopez yerine 'hiçbir şey söylememeyi' tercih ettiğini belirtti.

Bu arada sosyal medyadaki birçok kişi Minaj'ın performans sergilediği için Lopez'e kızdığını iddia etti. Anaconda 2015 Amerikan Müzik Ödülleri'nde. Rapçi, performans sırasında kamera ona pan yaptığında çok heyecanlanmış görünüyordu. Ancak, Minaj Twitter'da yanıt verdi sadece kameraya baktığını ve kasıtlı olarak herhangi bir yüz ifadesi yapmadığını söyleyerek.

Carey ve Minaj, Lopez'e olan hayranlıklarını hiçbir zaman tam olarak ifade etmemiş olsalar da, ikisi de şarkıcıyla iddia ettikleri kan davalarını küçümsediler. Görünüşe göre ikisi de Lopez'le savaşmaya ya da onu çarpmaya kararlı değil. İşte ne Küre ayrıca bahsetmiyor: Carey ve Minaj'ın birbirleriyle, her iki kadının da Lopez'den daha büyük sorunları var.

Carey ve Minaj, yargıç olarak görev yaparken ünlü bir şekilde çatıştı açık Amerikan İdolü İki şarkıcı o zamandan beri birbirleriyle pek çok kazıya gitti. Barış yaptıklarına dair hiçbir gösterge yok ve Küre düşmanlardan müttefiklere nasıl gittiklerini açıklamıyor. Dergi sığır etlerinden hiç bahsetmiyor bile.

Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştü ve magazin haberinin tam bir kurmaca olduğunu doğruladı. Bu anlatı tanıdık geldiğinden bu şaşırtıcı değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis hakkında benzer bir hikaye kırdı Madonna, Lady Gaga'nın Oscar'a ilgi duymasına 'öfkelendi' için Bir yıldız doğdu . Görünüşe göre müzik endüstrisindeki bir kadın filmlerde her başarıya ulaştığında, magazin dergileri müzik rakiplerini ona karşı koyuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.