Mariah Carey ve Nick Cannon yeniden bir araya geliyor ve başka bir bebek sahibi oluyor musunuz? Bu bir tabloidden gelen çirkin iddia. Dedikoducu Polis tamamen yanlış buldu.

Kadınlar Günü göz kamaştıran 'Senin için hala Carey!' alt başlığını içeren öyküyü yayınladı. Sözde 'Carey'e yakın kaynak', 'kesinlikle Nick'e karşı hisleri olduğunu' söylüyor. Eski sevgililer 2014'te boşandı ve bir çift ikiz paylaştılar, ancak dergiye göre Cannon 'Mariah'ya güvenini geri kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağını söyledi ve hatta bir evlilik öncesi anlaşma tarzı anlaşma imzaladı' sonrasında yeniden bir araya geldiler. 8 milyon dolarlık hile maddesi. 'Sözde kaynak daha sonra Carey'in arkadaşlarının itirazlarına rağmen Cannon'la 'dansçı erkek arkadaşı Bryan Tanaka ile olan ilişkisini tekrar ciddileşmeye başladığında iptal ettiğini' iddia ediyor. 'Nick'le başka bir bebek sahibi olabilmeyi çılgınca umuyor,' diye devam ediyor ihbarcı, 'doktorları tarafından uyarılmasına rağmen yaşına göre çok düşük bir şans var.'

Görünüşte sahte olan kaynak ekliyor: “Bununla birlikte, Mariah, hayır'ı yanıt olarak kabul etmekte hiçbir zaman iyi olmamıştır. Gelişmiş doğurganlık tedavileri sayesinde, 50'li yaşlarında bebek sahibi olacak bir sonraki ünlü olarak Brigitte Nielsen gibi olacağına inanıyor. '

Carey'in zor ve ağrılı bir hamileliği, preeklampsi ve gestasyonel diyabet hastası olduğunu belirtmek gerekir. 2013'ün bir bölümünde Andy Cohen ile What Happens Live'ı İzleyin , Carey daha fazla çocuk sahibi olmasının tek yolunun 'Nick bebekleri kendisi doğurabilseydi' diye şaka yaptı.

Ve 2011'de, Carey söyledi Hollywood'a erişin planı olmadığını tekrar hamilelik yaşamak. Şarkıcı, 'Tanrı bunu bana yapmayı seçerse, o zaman bunun dışında olur, bunu bir daha deneyeceğimizi sanmıyorum,' dedi. 'Yaşadıklarımdan sonra başarabileceğimi gerçekten bilmiyorum, gerçekten zordu.' Tüm hamilelik yönü Kadınlar Günü ’Nin makalesi, belirli bir yaşın üzerindeki bir kadın ünlünün' mucize bebek 'için IVF kullanmayı planladığını söylemeye yönelik yorgun ve temelsiz bir girişimdir.

Bunlara ek olarak, Carey geçen hafta Tanaka ile görüldü. Los Angeles'taki bir tanıtım etkinliği sırasında. İkili, son birkaç yıldır olduğu kadar birlikte ve mutlu görünüyor. Carey, Instagram'da kendisinin ve Tanaka'nın birlikte gülümsediği bir selfie bile paylaştı. Ağustos sonunda, magazin gazetesinin onu terk ettiğine dair iddiası, hamilelik açısı kadar temelsizdir. Yine de Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi, raporun yanlış olduğunu doğrulayan kişi.

Carey'in pop kültürdeki efsanevi konumu, onu sahte söylentiler için uzun süredir devam eden bir hedef haline getirdi. 2017 yılında, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer hakkında sahte bir hikaye için Carey hem Tanaka hem de Cannon ile çıkıyor aynı zamanda. 2018'de bir TAMAM MI! hakkında makale Carey Tanaka'ya evlenme teklif ediyor onun için bir şarkı söylerken. Dedikoducu Polis müzik simgesiyle ilgili bu sahte iddiaları dile getirmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.