Dır-dir Mariah Carey 50 yaşına karşı 'orta yaş krizi' mi yaşıyorsunuz? Bu hafta bir gazetenin iddia ettiği şey bu, ama bu doğru değil. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Tarafından yayınlanan yeni bir hikayeye göre, müzik yıldızları 50 yaşına girme fikrini kabul etmeyi reddediyor. National Enquirer . Tanımlanamayan bir 'kaynak', magazin gazetesine Carey'in 'bu kadar yaşlandığını kavramakta zorlandığını' söyler. Bu gizemli bahşişçiye göre, 'pahalı hediyeler, göz alıcı bir mekan, yaldızlı mekan ayarları, adını sen koy' ile 'onuruna büyük bir parti' talep ediyor. Ancak yaşının herhangi bir şekilde anılması iddia edildiğine göre yasak: sözde kaynak, 'halkına günü kutlamak için tüm durakları geri çekmeleri gerektiğini bildirmiş - ama bunun ifade ettiği şeyi değil' diyor.Bu hikayeyi araştırırken, Dedikoducu Polis tamamen uydurma olduğunu bulur. Carey'in bir sözcüsü, dönüm noktası olan doğum gününde herhangi bir erime yaşadığını reddediyor. Basitçe söylemek gerekirse, bu hikaye dışıdır.

Öyle görünüyor Enquirer bu öncül fikrini Carey’in son birkaç yıldır yaşlanmaya ilişkin yorumlarından aldı. 2015 yılında İnsanlar yaşını kabul etmediği dergi: 'Yaşlanmadan ebediyen habersiz kalmam gerektiğini düşünüyorum … Üzerine kendiniz bir sayı koyduğunuzda, tıpkı, neden? Neden bunu yapıyorsun?' 2019'da, ünlülerin kendilerini daha yaşlı göstermek için FaceApp'ı kullandıkları, o zamanlar trend olan 'eski' filtre yarışmasına katılmayacağını tweetledi. 'FaceApp kabul ettiğim bir şey değil' 'Seni duymuyorum, seni görmüyorum, benim için varolmuyorsun' şeklinde ikonik bir gif eşliğinde yazdı.

Açık Enquirer Carey’in yaşla ilgili köklü düşüncelerini aldı ve onları başka bir düzmece 'diva' anlatısına çevirdi. Şarkıcının FaceApp hakkındaki tweetinin açık bir şekilde gönülsüz olması gerekiyordu ve hayranlar onun yaşlanmayan görünüşü hakkında yorum yaparak takdirle yanıt verdi. Ayrıca, hikayenin önermesi hiç mantıklı değil: Carey neden doğum gününü kabul etmek istemiyorsa kendisi için 50. doğum günü partisi talep etsin? Yılın başka herhangi bir gecesi, yaşıyla doğrudan bağlantısı olmayan cömert bir parti verebilirdi.

Süpermarket gazeteleri, Carey hakkında saçma diva hikayeleri uydurmaktan gerçekten hoşlanıyor gibi görünüyor. 2018 yılında Star şarkıcı iddia etti hayranlarının ona beş saniyeden fazla dokunmasına izin vermiyor. Çoğu insan yabancılardan uzun süre dokunulmaktan hoşlanmazken, Dedikoducu Polis Carey’in sözcüsüyle böyle bir şartın bulunmadığını doğruladı. Birkaç ay önce Küre sahip olduğunu bildirdi Jennifer Lopez'in Oscar kazanmasını önlemek için Nicki Minaj ile güçlerini birleştirdi içindeki rolü için Dolandırıcılar. Bu hikaye de tamamen saçmaydı. Görünüşe göre magazin dergileri Carey gibi başarılı kadınları karalamayı seviyor.

Kaynaklar

  • Ruffo, Jillian. 'Mariah Carey, Yaşlanmaya' Ebediyen Habersiz 'Kaldı.' People, 25 Kasım 2015.

  • Boucher, Ashley. 'Mariah Carey, FaceApp Yaşlanma Meydan Okumasını' Kabul Etmiyor 've Bunun yerine İkonik Meme ile Yanıt Veriyor.' İnsanlar, 18 Temmuz 2019.

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Mariah Carey, Hayranlarının Ona Beş Saniyeden Fazla Dokunmasına İzin Vermeyecek mi?' Gossip Cop, 9 Eylül 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Mariah Carey, Nicki Minaj, Jennifer Lopez'in Oscar Kazanmasını Önlemek İçin Takım mı Kuruyor?' Gossip Cop, 24 Aralık 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.