Margot Robbie dönmüyor Alexander skarsgard evliliğindeki iddia edilen sorunlar arasında Tom Ackerley Tamamen uydurma bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis sadece sözde dramayı çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Avustralya versiyonuna göre Kadınlar Günü aktris onunla 'teselli buluyor' Tarzan Efsanesi 13 aylık kocası ile ayrı düşerken başrolü paylaşıyor. Sözde bir 'kaynak' dergiye, Robbie ve Ackerley'in geçen ayki SAG Ödüllerinde gerginlik belirtileri gösterdiğini söyleyerek, 'Margot ile Tom arasındaki gerilim limuzinden iner inmez netleşti ve taraftarları kırmızı renkte selamladı. halı.'Prizin sözde içeriden biri ekliyor: “Margot stresli ve telaşlı görünüyordu ve Tom kırmızı halıda resimler için poz verirken bir noktada basıp gitti. Bütün gece birbirlerine zar zor tek kelime ettiler. Margot gözle görülür şekilde üzgündü. ' Şüpheli kaynağa göre asıl mesele, Ackerley'in karısının gelişen kariyerini kıskanmasıdır. Görünüşte sahte bilgi sahibi, 'Aralarında gittikçe daha fazla zaman geçiriyorlar' diye ekliyor.

Fakat Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynağı kontrol etti, kayıt hakkında yorum yapamadı, ancak sadece tabloid raporunun sadece 'doğru olmadığı' konusunda bize güvence verdi. Kendi sosyal medyalarının da kanıtladığı gibi, Robbie ve Ackerley'in evliliği güçleniyor ve ihtiyaç duymadığı duygusal destek için Skarsgard'a başvurmadı. Eşlerin kendi prodüksiyon şirketleri LuckyChap Entertainment olduğu ve birlikte ürettikleri bir dizi projeleri olduğu unutulmamalıdır. Ben, Tonya . Aralarında kıskançlık sorunu için hiçbir sebep yok.

İşte gerçekte olan şey. Robbie ve Skarsgard, SAG Ödülleri'nde sohbet ederken görüldü ilham veren Kadınlar Günü yeniden bir araya gelmelerini çevreleyen sahte bir hikayeyi birbirine bağlamak için. Ancak, arkadaşlar ve eski yardımcı yıldızlar sadece bir ödül şovunu yakaladılar. Bu hikayenin başladığı ve bittiği yer burasıdır.

Ayrıca, Dedikoducu Polis yeni yakalandı Kadınlar Günü hakkında bir hikaye uydurmak için Robbie'nin kocası, Leonardo DiCaprio ile yeniden bir araya gelmesini kıskanıyor yeni bir filmde. Skarsgard'ı içeren bu son makale artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.