Oldu Margot Robbie ilk çocuğuna hamile mi? Bir gazetenin yaklaşık dokuz ay önce bildirdiği şey buydu. Dedikoducu Polis o sırada bu söylentiyi çürütmek için yeterli bilgiye sahip değildik, ancak bu arada öğrendiklerimiz, bize bu hikayeye devam etmemiz için gereken ekstra gücü verdi.

Geçen yıl, Avustralyalı tabloid KB Robbie'nin muhtemelen ilk çocuğuna hamile olduğunu bildirdi. Robbie, 'Hollywood'un en büyük yıldızlarından' biri olduktan sonra, odağını başka bir büyük hedefe çeviriyordu: 'anne olmak!' Çoğunlukla çürütülmüş olan bu çıkış, İntihar Kadrosu oyuncu zaten kendisi ve kocası Rom Ackerley’in ilk bebeğine üç aylık hamileydi.Sözde 'içeriden' biri dergiye, Margot Robbie'nin bir süredir 'gevezelik' ettiğini, ancak oyunculuk kariyerine odaklanmak istediğini söyledi. 'Artık kendini iyi ve gerçekten kanıtladığına göre, çocuk sahibi olmak için beklemeye gerek yok' diye devam etti içeriden. Yine sahte gibi görünen başka bir kaynak çıkışa şunu söyledi: 'Bebeği doğum yaptıktan sonra Avustralya'da büyütmek isteyecektir.' Hem çıkış hem de şüpheli kaynakları çok emin görünüyordu Bir Zamanlar Hollywood'da oyuncu bekliyordu, ama bunlardan herhangi birinin gerçek kanıtı var mıydı?

Margot Robbie'nin bir bebek kangurunun yazılı olduğu masum bir fotoğrafı, 'Kanguru Annesi' tüm bu çıkış noktasıydı ve Robbie'nin hamile olduğu konusundaki ısrarlarını haklı çıkarmak için gereken karanlık kaynaklarıydı. Başlıkla eşleştirilen bu görüntü, sözde habercinin Robbie'nin yolda küçük bir tane olduğuna ikna olmasını sağladı ve çıkışa 'Bunu en iyi bilen insanlara ince bir duyuru olarak yapmak Margot gibi olurdu.' İçeriden biri, Robbie ve kocasının nişanlarını ve düğünlerini duyururken aynı şeyi yaptıklarını, bu yüzden belli ki bu Robbie'nin büyük haberi paylaşma yöntemiydi.

Elbette bunların hiçbiri doğru değil. Görünüşe göre, fotoğraf Robbie'nin elinde küçük, sevimli bir keseli hayvanın bir fotoğrafıydı ve daha derin bir anlamı yoktu. Dedikoducu Polis Magazin gazetesinin zamanlamayı yanlış anlaması durumunda, bu söylentiyi çürütmek için en az dokuz ay geçene kadar bu hikayeye ağırlık vermeyi beklemeye karar verdi. İlk içgüdümüz doğruydu ve Margot Robbie ilk çocuğuna üç aylık hamile değildi. Yayın, bir Instagram gönderisini çok derinlemesine okudu ve aptalca bunu rapor etmeye karar verdi.

Bu gerçekten şaşırtıcı değil KB Hikayeyi yanlış anladım, çünkü konu Margot Robbie'ye geldiğinde çok oluyor. Geçen yaz, utanmaz tabloid bunu iddia etti Robbie bir aşk üçgenindeydi kocasının yer aldığı ve Bir Zamanlar Hollywood'da başrol oyuncusu Leonardo DiCaprio. Dedikoducu Polis durumun böyle olmadığını kolayca kanıtladı. Bu yılın başlarında, aynı yayın, Brad Pitt ve Robbie, Avrupa çapında gizli tarihlere gidiyorlardı. . Bu da doğru değildi Dedikoducu Polis keşfetti. Bu magazin dergileri okuyucuların dikkatini çekmek için gerçek dışında her şeyi söyleyecekler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.