Margot Robbie’nin en yeni film Dreamland , bazı samimi sahneler içeriyor ve bir dergi bunun evliliğine stres atmak ile Tom Ackerley . Kimyası, çift için belirli bir ortak yıldız heceleme felaketi mi? Dedikoducu Polis araştırır.'Böyle Devam Edemeyiz'

Göre Kadınlar Günü gelecek filmdeki seks sahneleri Dreamland 'Karı koca arasında bir sürtüşmeye neden oldu.' Filmin yapımcılarından Ackerley, bu sahnelerin 'iyi drama yapabileceğini, ancak o bir oyuncu değil , Margot'un hiçbir şey hissetmeden başka bir adama karşı bu kadar çekiciliği nasıl canlandırabileceğini anlamak onun için bir mücadele olabilir. 'Gazete, Ackerley'in şimdi yeni bir duş sahnesi gördüğünü söylüyor 'o kadar çok kez akıl sağlığını sorgulamaya başlıyor.' Sorunları daha da kötüleştirmek için, Yırtıcı kuşlar yıldızının rol arkadaşı Finn Cole'u 'mevcut her fırsatta' övdüğü bildiriliyor. Çıkış, 'Tom'un karısının başka bir erkekle seks simülasyonu yapmasını izlemek zorunda kalması ve ardından her fırsatta onun hakkında konuşmasını sağlaması çok garip olmalı' diyor. Başlık doğruysa, ikisi daha uzun süre devam edemez.

Bunlar Oyunculuk Yapan Profesyonel Oyuncular

Bazen magazin dergileri filmleri gerçek hayattan ayırmakta güçlük çekerler ama biz vereceğiz Kadınlar Günü Bir inç burada ve Ackerley için bu sahneleri izlemenin muhtemelen biraz garip olduğunu söyle. Bununla birlikte, bu tabloid'in iddia ettiği gibi onları takıntılı bir şekilde yeniden izlediğinden veya akıl sağlığını veya evliliğinin durumunu sorguladığından kesinlikle şüpheliyiz. Bu ilk defa değil Para Avcısı Star, Ackerley yapımı gibi böyle bir sahne yaptı. Ben, Tonya , birçok samimi sahnesi vardı.Robbie bu performans için Akademi Ödülü'ne aday gösterildi ve ikisi birlikte kaldı. Bu hikaye tamamen bir hiç. Robbie ve Cole oyunculuk yapan profesyonel oyunculardır. Bir film yapımcısı olarak Ackerley bunu anlayacaktı ve ikisinin ayrılacağına ya da başka bir şey olacağına dair hiçbir belirti yok. Dedikoducu Polis biraz garip olabileceğini kabul ediyor, ancak bunun hakkında bir hikaye uydurmaya değmez.

Ayrıca Robbie'nin Cole'u övmesinin ne kadar aptalca olduğunu da belirtmek istiyoruz. Bir basın turunda bir başrolü paylaşan bir yıldızı övmekle onu evde övmek arasında büyük bir fark vardır. Bu tabloid için Robbie ve Ackerley'in ne olduğunu bilmesi imkansız evde konuşmak , bunun yerine Robbie'nin kamuya açık yorumlarının özel olarak nasıl konuştuğunu varsayar. Bu, ünlülerin her zaman David Letterman'daymış gibi hareket etmeleri gereken absürt bir imaj çiziyor.

Robbie’nin Kavgasına ve Hamileliğine Ne Oldu?

Bu tabloid'in Robbie'ye yakın olduğunu iddia ettiği kaynaklar bu noktada güvenilemez. Kadınlar Günü yalan bir şekilde Robbie'nin Nicole Kidman ile çekişme çünkü ondan bir TV rolünü 'çaldı', ancak söz konusu şovun henüz kadroya alınması gerektiği için bu doğru değildi. Robbie'nin gideceğini iddia etti tatilde hamile kalmak Ackerley ile birlikte, ancak hamileliğini asla ilan etmedi ve bunun yerine bir film yaptı.Bu ilişkideki sözde drama hakkında başka bir hikaye için, bu tabloid bir keresinde Robbie'nin bir filmde yakalandığını iddia etti. Paul Mescal ile randevu . Bunun tamamen uydurma olduğunu öğrenince şaşırmayacaksınız. Bu tabloid, Ackerley ve Robbie'yi onaylamıyor, ancak bu onların anlatılarını doğru yapmıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kate Middleton, Rapor Başına Trajik Haberin Ortasında Meghan Markle’ın Yanına Koştu

Britney Spears’ın Sam Asghari ile Doğum Günü Selfielerinde Şüpheli Bir Aurası Var

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Ben Shapiro’nun Karısı kimdir? Mor Shapiro Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Kelly Clarkson’ın Eski Kocası Boşanmada 20 Milyon Dolar mı Talep Etti? İşte Bildiklerimiz

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.