Dır-dir Margot Robbie Kocasıyla evliliği Tom Ackerley parçalanmak mı? Bu haftanın magazin dergilerinden birinin söylediği bu, ancak bunu destekleyecek hiçbir kanıt yok. Dedikoducu Polis iddiayı çürütebilir.

Göre Kadınlar Günü , Robbie, Los Angeles'ta nikah yüzüğünün yanı sıra 'kabarık gözler ve hüzünlü bir bakış' olmadan görüldü. Dergi, sadece magazin dergilerinin yapabildiği gibi beşi yapmak için iki ve ikiyi bir araya getirerek, aktrisin “gözlerini kamaştırdığını” ve evliliğinin başı belada olduğu sonucuna varır.Sanki rastgele bir sabah ortaya çıkmasıyla ilgili yargı yeterince aşağılayıcı değilmiş gibi, dergi Robbie'nin çeşitli erkek meslektaşları ve arkadaşları ile uygunsuz bir şekilde yakınlaştığını ima etmeye devam ediyor. Aktrisin sözde 'arkadaşı' şöyle diyor: 'Düşündüğünüzde, Leonardo [DiCaprio] ile başrolü paylaşıyor… olumlu bir tavır takınarak Alexander Skarsgard ile olan sıkı ilişkisini sürdürdüğü Quentin Tarantino ile birlikte çalışıyor,' diyor aktrisin sözde 'arkadaşı' . 'En rahat kocanın bile başa çıkmasının çok fazla olduğunu kabul etmelisin!'

Öncelikle, erkek arkadaşları ve iş arkadaşları olan bir kadının aynı zamanda istikrarlı bir evliliğe sahip olamayacağı saçma bir argümandır. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis tabloid'in hikayesini destekleyecek hiçbir kanıt bulamıyor. Robbie ve Ackerley evliliklerini gizli tutmaları ve nadiren birlikte halka açık bir şekilde görünmeleri ile bilinirler, ancak 2020 Altın Küre'de kırmızı halı. Bu haftanın başlarında, Robbie ayrıca Instagram'da fotoğraf paylaştı Ackerley ile Aralık ayında Sri Lanka'ya gittikleri bir tatilden. Gönderiye 'Bunun sadece birkaç hafta önce olduğuna inanamıyorum' dedi. 'Ne gezi Ama.'

Prinz Harry und Meghan Zwillinge

Dahası, Robbie'nin her zaman nikah yüzüğünü takmaması bir haber değildir ve evliliğinin durumuyla hiçbir ilgisi yoktur. Gibi Robbie açıkladı Vogue Avustralya 2017'de yüzüğünü yalnızca “hafta sonları” takmaya meyilli ve kaybettiği için endişeleniyor.

Robbie ve Ackerley'in ilişkisinin özel doğası nedeniyle, Dedikoducu Polis sık sık söylentileri çürütmek zorunda Kadınlar Günü eşler hakkında. Mart 2018'de derginin iddia ettiği gibi Ackerley, Robbie'yi ilişki yaşamakla suçluyordu.. Ekimde, Kadınlar Günü Robbie’nin artan şöhretinin evliliğine zarar vermek. Bu sözde sorunlara rağmen, Kadınlar Günü daha sonra 2019'da iddia etti Robbie ve kocası ilk çocuklarını bekliyorlardı. Bu hikayelerin üçü de yalanlandı Dedikoducu Polis, ve aktrisin güçlenmekte olan evliliği hakkındaki bu son spekülasyonun artık doğruluğu yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.