Margot Robbie Kocası Tom Ackerley saçma bir tabloid raporuna rağmen, sürekli olarak onu çeşitli rol arkadaşlarıyla gizli ilişkiler yaşamakla suçlamıyor. Dedikoducu Polis sadece bu iddia edilen dramayı çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

Göre Kadınlar Günü 2014 film setinde tanışan oyuncu ve yönetmen yardımcısı Fransız Süiti , yükselen yıldızlığının ortasında evlilik sorunları yaşıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, Ackerley dergisine 'kıskançlığın kontrolden çıktığını' söyledi ve karısının 'başrol oyuncularıyla flört ettiğine veya çılgın iddialarını dayandıracak hiçbir kanıtı olmamasına rağmen gizli ilişkiler yaşadığına' ikna oldu.Piyasanın şüpheli içeriden biri ekliyor: '[Tom], kiminle birlikte oynayacağından rahatsız olursa, rol almasını bile engelledi. Hollywood onların laneti ve onları yavaş yavaş yok ediyor. ' Sözde ihbarcı ayrıca Robbie'nin evliliklerini iptal etmeye karar vermesi durumunda “tavsiye almak için boşanma avukatlarıyla çoktan görüştüğünü” iddia ediyor.

Tabloid, Robbie’nin eski rol arkadaşlarından hangisinin kocasının karısıyla bir ilişkisi olduğuna inandığından özellikle bahsetmiyor. Ancak aktrisin geçmişteki bazı başrol oyuncuları arasında Leonardo DiCaprio ( Para Avcısı ), Will Smith ( Odaklanma ), Jared Leto ( İntihar Kadrosu ) ve Alexander Skarsgard ( Tarzan Efsanesi ). Robbie bu film yıldızlarının hiçbiriyle romantik bir ilişki içinde olmamıştı, ancak kayda değer, Dedikoducu Polis onu her birine bağlayan geçmiş söylentileri çürüttü.

Hat Maschinengewehr Kelly ein Kind?

Robbie’nin evliliğinin kıskançlık yüzünden parçalandığı bu son hikayeye gelince, bunda hiçbir gerçek yok. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynak tarafından, isminin açıklanmaması koşuluyla konuşan Ackerley'in karısının kariyerini desteklemekten başka bir şey olmadığı ve kesinlikle oyuncuyu sadakatsizlikle suçlamadığı konusunda güvence verildi. Bu hikaye değil.

Bunlara ek olarak, Ackerley, Robbie Pazar gecesi Oscar'larda destek verdi rolü için aday gösterildi Ben, Tonya . Aktris ve kocası, filmi birlikte ortaklaşa ürettiler. yapım şirketi, LuckyChap Entertainment , ayrıca geliştirme aşamasında olan birkaç projeye sahip.

Maalesef bu ilk kez seslenmek zorunda kalmadık Kadınlar Günü haksız yere aktrisin evliliğinin başı dertte olduğunu bildirdiği için. Dedikoducu Polis geçenlerde bir hikaye uydurduğu için yayını tutukladı Robbie’nin kocası onu terk ediyor . Ackerley’in karısının rol arkadaşlarıyla ilgili var olmayan kıskançlığını içeren bu son makale aynı derecede temelsizdir.

Tom Cruise Promi Vermögen

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.