Geçen yıl bir tabloid ısrar etti Margot Robbie ile bir aşk üçgenine karıştı Leonardo Dicaprio ve onun kocası, Tom Ackerley . Dedikoducu Polis hikayeye bir göz atmaktır. İşte o sırada ortaya çıkardıklarımız.Leonardo DiCaprio, Margo Robbie 'Toksik' Aşk Üçgeni'nde mi?

Yaklaşık 365 gün önce, KB sözde Robbie DiCaprio ve Ackerley ile 'zehirli' bir aşk üçgenindeydi . Dergi, aktrisin geçen yılki Oscar'larda 'A listesindeki her iri parça ile bir fırtına çıkardığını' ve kocasının heyecanlanmadığını iddia etti. İngiliz film yönetmeni ve Avustralyalı aktrisin sözde 'uzun zamandır arkadaşı' tabloid Ackereley'in karısının sürekli çapkın davranışını gizli tuttuğunu söyledi, ancak DiCaprio'yu kucaklarken görüldüğünde bunu 'çok ileri' yaptı - 'onu A- ünlüler listesi. 'Gänseblümchen auf Felsen der Liebe

Söylentiler, Robbie’nin Tom Ackerley ile Evliliğinin Acımasız Bir Fotoğrafını Resmetti

Dergi ayrıca Robbie ve Ackerley'in diğer 'arkadaşlarının' eşlerin evliliğinin 'sert bir yama' olduğunu iddia ettiğini iddia etti. Kaynak, 'Leo'yu karışıma sokmanın evli çift için büyük olasılıkla felaket anlamına gelebileceğini' söyledi.

Dedikoducu Polis saçma rapor çıktığında tek kelimeye bile inanmadı. Her şeyden önce, Margot Robbie'nin Tom Ackerley'in önünde erkeklerle açıkça flört edeceği ve bu konuda 'iyi' olduğu fikri aptalca. İkinci olarak, Robbie ve Ackerley'in herhangi bir evlilik sorunu yaşadığını uzaktan doğrulayacak hiçbir şey bulamadık. Robbie evliliği hakkında herkesin bildiği gibi özel 2016'da evlendiği yönetmene, ancak bu ikilinin sorun yaşadığı anlamına gelmiyor.Ayrıca, magazin dergileri Robbie'nin Leonardo DiCaprio ile romantik bir bağ kurduğu anlatısını geri dönüştürüyor. Dedikoducu Polis defalarca işten çıkarıldı. Eğlenceler filmlerde birlikte çalıştı Para Avcısı ve Bir Zamanlar Hollywood'da . Ama Robbie sette olmadığını açıkladı Quentin Tarantino filmi için, rolü önemli ölçüde daha küçüktü. Ayrıca, hem DiCaprio hem de Robbie profesyonel oyuncular, bu yüzden ikisinin herhangi bir çizgiyi aştığından şüpheliyiz.

Ek olarak, bu ilk değildi Dedikoducu Polis bir hikayeyi düzeltti KB oyuncu ile ilgili. Yayın ayrıca Robbie'nin Brad Pitt ile ilişkisi olduğunu iddia etti. 2019'da tabloid, Pitt ve Robbie'nin Avrupa'da gizli tarihlere gitmek . Çıkış ayrıca Pitt'in rol arkadaşı için aşkını ilan etti . Aynı yıl dergi, Margot Robbie'nin bir bebek yumruğu saklıyordu . Dedikoducu Polis her makaleyi derinlemesine inceledikten sonra bu sahte masalları düzeltti.

Pistole Mädchen Kent State Poop

Magazin dergileri ya ünlülerin mutlu bir şekilde evlendiğini görmek istemiyorlar ya da sadece sıkılıyorlar. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis bu yanıltıcı anlatıları çürütmeye devam edecek.