Yeni bir tabloid raporu iddia ediyor Margot Robbie ve Tom Ackerley Aktris bu ayın başlarında bir film galasında alyansını takmadığı için evlilik sorunları yaşıyor. İddia tamamen yanlıştır. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre TAMAM MI! Avustralya , Londra galasında 'izleyenler' terminal 'Margot'un kendi filminin başlangıcında [alyansını] takmayı unutmasına şaşırdı.' Filmin yapımcılarından Ackerley de prömiyerdeydi ama alyansını da takmıyordu. Dergi daha sonra evlilik sorunları nedeniyle her ikisinin de mücevherlerini “attığından” şüpheleniyor.Magazin gazetesinin spekülatif raporu tamamen temelsizdir. İle bir röportajda Vogue Avustralya geçen yıl, Robbie, alyansını sadece hafta sonları taktığını söyledi çünkü onu kaybetmek istemiyor. Ek olarak, eğer oyuncu ve kocası evlilik sorunları yaşıyorsa, derginin iddia ettiği gibi, neden filmin galasında kırmızı halıda birlikte poz versinler ki? Sadece görünüşe uymak için olsaydı, alyanslarını da takarlardı.

Her şeye rağmen, çiftin evliliğinin güçlü olduğuna dair pek çok ek kanıt var. Yeni başlayanlar için, Robbie ve Ackerley Kosta Rika'da birlikte tatil yaptı bu haftanın başlarında. Tarafından paylaşılan geziden fotoğraflar Günlük posta , çifte 'sahilde romantik bir gezinti' yaptığını gösterin. Görüntülerden birinde Robbie, kumun üzerinde el ele tutuşurken kocasının omzunu öperken görülüyor. Eşler de bu resimlerde alyanslarını takmıyorlar, çünkü muhtemelen onları sahilde kaybetme riskini almak istemiyorlar. Romantik bir tatil sırasında PDA'yı göstermek, mücevher parçalarından daha güçlü bir evliliğin kanıtıdır.

Ayrıca magazin gazetesinin, eşlerin de birlikte vakit geçirmek için uğraştığını iddia ederek hikayesini doğrulamaya çalıştığı da belirtilmelidir. Kosta Rika gezileri aksini ispatlayacaktı. Derginin teorisini daha da çürütmek şudur: Robbie ve Ackerley, Malibu'da sörf yaparken geçen ay. Bundan kısa bir süre sonra, Robbie ve Ackerley köpeklerini gezdirirken fotoğraflandı Los Angeles'ta. Oyuncu ve yapımcı, yoğun çalışma programlarına rağmen, birlikte bol miktarda kaliteli zaman geçirmeye gayret ediyorlar.

Sonuç : Başka bir kanıt olmadan, TAMAM MI! Robbie ve Ackerley'in evlilik sorunları yaşadıklarında ısrar ediyor çünkü ikisi de bir film galasında alyanslarını takmamışlardı. Ancak aktris, bir röportajda neden yüzüğünü halka takmadığını zaten açıkladı. Ve daha bu hafta, eşler romantik bir tatile çıktılar ve bu sırada paparazziler tarafından gizlice fotoğraflandılar. Derginin spekülatif makalesi açıkça sahtedir ve iddialarından hiçbiri yüzük doğru.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.