Margot Robbie ve Emma Stone kadın liderliğindeki yeniden başlatmada yıldız olmak için koşmuyorlar Indiana Jones Yanlış bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu hikayeyi özel olarak düzeltebilir. Bize iki oyuncuya böyle bir proje hakkında yaklaşılmadığı söylendi.

Wofür ist Ynw Melly im Gefängnis?

Bir ile röportaj Güneş bu ayın başlarında Steven Spielberg ikonik kaşifin serinin gelecekteki bir bölümünde bir kadın tarafından oynanıp oynanamayacağı sorulduğunda başını salladı. Jones'un adını Joan olarak değiştirmemiz gerekecek. Ve bunda yanlış bir şey olmaz ”dedi. Mülakatçı tarafından ortaya atılan tamamen varsayımsal bir senaryoydu ve işlerde olan bir şey değildi. Spielberg, şu anda teorik filmi geliştirdiğini hiçbir şekilde onaylamadı.Aslında, Spielberg beşinciyi çekmeye başladı Indiana Jones Harrison Ford'un oynadığı film 2019'da, franchise'ın yeniden başlatılması şimdilik bir öncelik olarak görünmüyor. Yine de, son sayısında bir makale Star yanlış bir şekilde yönetmenin şu anda filmin kadın versiyonu üzerinde çalışmakta olduğu konusunda ısrar ediyor. Sözde 'kaynak' dergiye, 'Robbie ve Stone'u da içeren' en iyi kadın yıldızların bir dilek listesi zaten var 'diyor. 'Steven, filmdeki Gal Gadot gibi, aksiyonun üstesinden gelebilecek bir aktris arıyor. Mucize kadın , 'Görünüşte sahte bir ihbarcı ekliyor.

Şunlar gibi güvenilir sektör yayınları kayda değerdir: Çeşitlilik ve The Hollywood Reporter genellikle bu tür büyük film haberlerini özel olarak kıran satış noktalarıdır, ancak işlemlerin hiçbiri bir Indiana Jones aktif geliştirmede olmak üzere yeniden başlatın. Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis Robbie ve Stone'a yakın kaynakları kontrol etti ve hiç kimse aktrislerin bir sonraki Indiana Jones'u oynamak için görüşmelerde olduğunu doğrulayamadı.

Gelecekte bir noktada franchise'ın kadın olarak yeniden başlatılması tamamen mümkün olsa da, film şu anda bir gerçeklikten çok bir fikir. 2015 yılında Spielberg ayrıca Chris Pratt'ın başrolde olduğu bir yeniden başlatma fikrine açık olduğunu söyledi. ama bu kavram aynı zamanda varsayımsaldı ve nihayetinde hiçbir zaman göz ardı edilmedi.

Ek olarak, Robbie ve Stone'un, IMDB sayfalarından da anlaşılacağı gibi, önümüzdeki birkaç yıl içinde bir dizi başka film de var. Robbie bundan sonra Sharon Tate'i oynayacak. Quentin Tarantino’da Bir Zamanlar Hollywood'da ve aynı zamanda Harley Quinn rolünü yeniden canlandıracak. İntihar Kadrosu devamı ve yan ürün.

O esnada, Taş, Cruella de Vil olarak başrolde Disney kötü adamıyla ilgili bir canlı aksiyon filminde. Herhangi bir resmi duyuru veya yayın haberi olması Indiana Jones yeniden başlattığınızda gelmesi pek olası değildir Star , ünlüler hakkında sahte haberler yayınlamasıyla tanınan, büyük Hollywood endüstrisi kepçelerini almaktan daha iyi.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.