Margot Robbie yeni DC Comics filminin setinde sorun yaratmıyor Yırtıcı kuşlar sahte bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Bu doğru değil.

Göre Star , oyuncu sette çok talepkardı. İntihar Kadrosu Harley Quinn rolünü yeniden canlandırdığı yan ürün. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, aktrisin 'her şeyin görünüşünden nefret ettiğini' ve karakterinin 'bir palyaço olarak karşımıza çıktığını ve çok şaşkın olduğunu' düşündüğünü söylüyor.Ist Kate wieder schwanger?

Sözde kaynak ayrıca, filmin bütçeyi aştığını ve programın gerisinde kaldığını, o noktaya kadar Warner Bros.'un yöneticilerinin daha önce bu boyutta bir filmi hiç yönetmemiş olan yönetmen Cathy Yan'ın yerini almayı düşündükleri noktaya kadar ileri sürüyor. Derginin kardeş çıkışı, Radar Çevrimiçi , bu hikayenin benzer bir versiyonunu kendi web sitesinde yayınladı.

Bunların hiçbiri doğru değil. Film çekerken Yırtıcı kuşlar geçen ay başladı, Robbie, karakterlere ilk bakışını gösteren bir teaser yayınladı filmde. Robbie ayrıca bir Instagram fotoğrafı paylaştı yan ürün için karakterinin yeni görünümü ve kostümünü piyasaya sürüyor. Filmin yapımcılığını da üstlenen oyuncu, prodüksiyonun gidişatından memnun olmasaydı kamera arkası görüntülerini sızdırmazdı.

Filmin yönetmenine gelince, Robbie geçen yıl IndieWire'a Yan'ı seçtiğini söyledi yapımcının 2018 indie filmini gördükten sonra Ölü domuzlar . Oyuncu, 'Bunun çok yetenekli bir film yapımcısı olduğunu görebiliyordunuz. Çok daha büyük ölçekte bir film yaptığını görmek beni korkutmuyor. ' Robbie ayrıca, Yan'ın düşük bütçeli filmini yapacak çok parası olmadan “inanılmaz görünmesini” sağladığını kaydetti ve yönetmenin daha büyük bir bütçeyle “başarabileceklerini” görmek için sabırsızlanıyordu.

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis üretimiyle ilgili bir kaynak ile kontrol edildi Yırtıcı kuşlar , satış noktasının raporunun yanlış olduğunu onaylayan kişi. Robbie'nin sette talep etmediğinden veya sorunlara neden olmadığından emin olduk, ne de filmin ilerlemesinden memnun değil.

Nicole Alexander und Shaq verheiratet

Belirtilmelidir, Star aktrisin kariyeri hakkında habercilik söz konusu olduğunda tam olarak iyi bir sicile sahip değil. Geçen yıl, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurduğu için yayını bozdu Robbie, Emma Stone ile rekabet ediyor kadın öncülüğünde yeniden başlatma Indiana Jones . Çalışmalarda böyle bir proje hiç olmadı. RadarOnline'a gelince, blog geçen yıl şunu sürdürdü: Robbie hamileydi . Değildi. İki güvenilmez çıkış, internette neler olup bittiğine dair daha fazla bilgiye sahip değil Yırtıcı kuşlar Ayarlamak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.