Jessica Simpson kıskanmıyor Mandy Moore Uydurma bir tabloid habere rağmen, popüler NBC programı “This Is Us” deki başarısı. Dedikoducu Polis sadece var olmayan dramayı çürütebilir. Bize gerçeğin olmadığı söylendi.

sind Jennifer Aniston und Brad Pitt Dating

Göre TAMAM MI! Simpson ve Moore, ikisinin de pop yıldızları olarak sahneye çıktıkları 2000'li yılların başından beri çılgınlar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, dergiye, o günlerde ikisinin 'her zaman birbiriyle karşı karşıya geldiklerini' söyler, bu nedenle, meslektaşlarının bir hit diziye ulaşması Simpson için özellikle rahatsız edicidir. Sözde kaynak, 'Jessica Mandy'yi Los Angeles'ın her yerinde reklam panolarında görüyor ve bu suratına tokat atmak gibi' diye ekliyor.Şüpheli habercisi, ayrıca, en önemli oyunculuk rolü olan Simpson'ın 2005'in yeniden çevriminde olduğunu iddia ediyor. Hazzard'ın Dükleri , 'oyuncu olarak asla ciddiye alınmadı.' Hikaye ilerledikçe, şarkıcının kocası Eric Johnson karısına onun başarısı konusunda güvence vermeye çalışıyor, ancak Simpson yine de 'dinleyen herkese Mandy'den şikayet ediyor.' 'İçeriden', 'Jessica her zaman Hollywood güvenilirliğini istedi ve Mandy'nin bunu anladığını görmek ona zarar veriyor.'

Ancak Dedikoducu Polis, bunun tamamen yanlış olduğunu öğrendi. Başlangıç ​​olarak, hem Simpson hem de Moore'a yakın kaynaklar, hiçbir zaman bir kan davası içinde olmadıklarını bize garanti ediyor. Yıllar boyunca yolları kesiştiklerinde, sadece ikisi arasında dostça görüşmeler olduğu söylendi. Sırf her iki eski pop yıldızının da aynı anda ün kazanması, rakip oldukları anlamına gelmez.

Ek olarak, Simpson bu günlerde oyunculukla ilgilenmiyor. Şarkıcıdan dönüşen iş kadını, yıllık 1 milyar dolardan fazla gelir getiren büyük bir moda çizgisini yönetiyor. Başka birinin başarısını kıskandığı fikri doğru veya mantıklı değil. Bu hikaye değil.

Jake von State Farm Khakis

Kayda değer, bu aynı zamanda ilk kez seslenmek zorunda kalmadık TAMAM MI! şarkıcının yanlış bir tavır sergilediğini iddia ettiği için. Dedikoducu Polis geçenlerde bir hikaye uydurdukları için gazeteyi tutukladı Simpson ortalama bir 'sahne annesi' oluyor umutsuzca iki küçük çocuğunu yıldızlara dönüştürmeye çalışan. Moore'un sözde kıskançlığını ve onun 'Bu Biziz' başarısını içeren bu son makale de aynı derecede sahte.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.