Dır-dir Mandy Moore ile savaşmak Milo Ventimiglia 'Bu Biziz' setinde mi? Tam olarak bir yıl önce bugün bir web sitesinin iddiası buydu. O zaman, Dedikoducu Polis onlarla ilgili tüm konuşmanın yanlış olduğunu ve şimdi 12 aydır yanlış olduğunu söyledi. Aksine, ikili set dışında harika bir arkadaşlığın tadını çıkarıyor.

15 Ocak 2018'de, Radar Çevrimiçi Ventimiglia ve Moore sette dövüşüyorlardı ve oyuncu kadrosu ve ekibi buna yetti. İsimsiz ve takip edilemeyen bir 'kaynak', 'Bu Yukarı' bir hit olmaya başlar başlamaz Ventimiglia'nın rol arkadaşları, yapımcılar ve ekipten 'çekilmeye' başladığını iddia etti. Çıkış, özellikle Moore'un, Ventimiglia'nın 'neşeli olmadığı' ve herkesin etrafında sürekli 'melankoli' olduğu 'kırılma noktasında' olduğunu ileri sürdü.Ama kavga etmekten çok uzakta, Moore ve ekrandaki kocası çok iyi arkadaşlar. Blogun taban dışı raporundan bu yana geçen yıl içinde, yakınlıklarını sosyal medyada paylaştılar. Örneğin Mart ayında, Ventimiglia 'Today' programında Moore ile birlikte Salı günleri 'This Is Us' u nasıl izlediklerini açıkladı. 'karı koca' gibi. Ve Temmuz ayında doğum gününde, Moore, Instagram'da bir fotoğrafını yayınladı , kısmen 'Jack Pearson kadar dikkat çekici olsa da, bu adam daha da iyi. Mutlu Yıllar, @miloanthonyventimiglia. ' 'İşimiz çok eğlenceli çünkü bunu birlikte yapacağız… [kalp emojisi] sen, Mi!'

Ek olarak, sadece bir ay önce, Ventimiglia 'Ekstra' da Moore’un düğününde 'hepsinin nasıl iyi vakit geçirdiğini' tartıştı. . Açıkçası, Ventimiglia, kavga etseler, Kasım ayında küçük ve samimi evliliklerine davet edilmeyecekti ve sözde uzak ve eziyetli tavrıyla 'kırılma noktasındaydı'. Dedikoducu Polis bir yıl önce bir prodüksiyon kaynağı tarafından hikayenin doğru olmadığı söylendi ve 365 gün sonra sitenin Ventimiglia ve Moore 'Bu Biziz' setinde çekişiyor .

Garip bir şekilde, yanlış raporundan yedi ay sonra, RadarOnline başka bir uydurma hikaye daha yayınladı. Dedikoducu Polis nasıl olduğu hakkında bozuldu Moore ve Ventimiglia, sözde kavgalarını Chrissy Metz sayesinde sona erdirdi . Bu düzmece hikayeye göre, Ventimiglia ve Moore’un TV kızı Metz'in onlara gerçek hayatta 'çekişmeyi bırakıp nazik davranmayı' öğrettikleri söyleniyor. Orijinal parça, Ventimiglia'nın melankolik ve yalnız olduğu için kavga ettiklerini iddia ederken, garip bir şekilde Metz'de sürüklenen makalede, iddia edilen kan davası için farklı bir neden verdi.

Hat John Travolta eine Perücke in Pulp Fiction getragen?

Ağustos hikayesi Moore'un, televizyondaki kocasına sadece rolünü vermişken kendi rolü için seçmelere katılmak zorunda kaldığını iddia ediyordu. Ancak gerçek, geniş çapta bildirildiği üzere, Ventimiglia rol için seçmelere katıldı ve yapımcıların başlangıçta istediği şey değildi . Gibi Dedikoducu Polis Geçmişte belirttiğimiz gibi, okuyuculara zaman içinde hangi satış noktalarına güvenebileceklerini ve güvenemeyeceklerini göstermek için bazen bir yıl önceki makaleleri tekrar ziyaret ediyoruz ve web sitesinin Moore ve Ventimiglia'nın “Bu Biziz” setinde savaşmasıyla ilgili hikayesinin o zamanlar yanlış olduğu ve bu güne kadar yanlış kalır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.