Yaptı Madonna aslında küçümsemek Amy Schumer düğün davetiyesini görmezden gelerek? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis sözde dramaya baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Bu aydan daha erken, Schumer, Malibu'da şef Chris Fischer ile evlendi Jennifer Aniston, Jennifer Lawrence ve Jake Gyllenhaal gibi A listerleri de dahil olmak üzere yaklaşık 80 misafirin önünde. Katılmayan ünlülerden biri de komedi aktrisiyle arkadaş olan Madonna'ydı. Şarkıcı, 2016'da Schumer’in Madison Square Garden şovunda sürpriz bir şekilde göründü ve ayrıca Madonna komedyenin yanında stand-up yaptı geçen yıl New York'taki Comedy Cellar'da.Son sayısında bir makale National Enquirer Ancak, Madonna'nın Schumer’in düğün davetini RSVP’yi rahatsız etmeden kaba bir şekilde reddettiğini iddia ediyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Madonna, Amy'yi tamamen küçümsedi. Madonna davet edildi ve hiç cevap vermedi. Düğün son dakika olmasına rağmen, en azından bir hediye ya da saygılarını gönderebilirdi, ama göndermedi. '

Fakat Dedikoducu Polis Schumer'e yakın bir kaynağı kontrol etti ve tabloid raporunun tamamen yanlış olduğunu arka planda bize garanti etti. Kayıtta konuşma yetkisi olmayan bir Madonna içeriden biri, benzer şekilde arka planda bize derginin olaylarla ilgili açıklamasında hiçbir gerçek olmadığını söylüyor. Bu makale, sadece şarkıcı yıldızlarla dolu törende olmadığı için uydurulmuş gibi görünüyordu, ama bunun sebebi Schumer'i küçümsemesi değildi. Madonna, küçük çocuk yetiştirmeyi içeren programı nedeniyle evlilikleri yapamadı.

Şunu da belirtmek gerekir ki, bu ilk kez Enquirer ikonik pop yıldızı ile başka bir kadın ünlü arasında dram yaratmaya çalıştı. Dedikoducu Polis daha önce, hakkında saçma bir hikaye uydurduğu için magazin dergisini basmıştı. Madonna, Lady Gaga'yı boks maçına davet ediyor Las Vegas'ta. Açıkçası, böyle bir olay hiç yaşanmadı.

Schumer ayrıca derginin sahte kan davalarının hedefi oldu. Dedikoducu Polis daha önce Jennifer Lawrence'ın komedyenle arkadaşlığını sona erdirmesiyle ilgili sahte bir hikayeyi çürütmüştü. Tabii ki Kızıl Serçe Schumer'ın son düğününde yıldız önde ve merkezdeydi, bu yüzden ikisi de belli ki hala çok yakınlar.

Halk iyi bir ünlü kavgasından hoşlanıyor gibi görünüyor, bu yüzden magazin dergileri sürekli olarak yıldızlar arasında var olmayan uçurumlar yaratıyor. Ancak Hollywood'da gerçekten anlaşamayan pek çok insan varken, Madonna ve Schumer bu listede yok. Dedikoducu Polis komedyenin düğününü çevreleyen bu dramın tamamen temelsiz olduğunu doğrulayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.