Madonna 'canlı' değil Lady Gaga Yaklaşan filmi Bir yıldız doğdu uydurma bir rapora rağmen Oscar'ın ilgisini çekiyor. Dedikoducu Polis sahte iddiayı çürütebilir. Bunun yanlış olduğunu öğrendik.

Yaklaşan yeniden yapımı Bir yıldız doğdu Başrollerini Gaga ve Bradley Cooper'ın paylaştığı film, bu ayın başlarında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde prömiyerini yaptığında harika eleştiriler aldı ve birçok eleştirmen filmin büyük bir ödül sezonu yarışmacısı olacağından emin oldu. Göre Radar Çevrimiçi , Madonna Gaga'nın aldığı tüm övgülerden memnun değil 'çünkü her zaman bir film yıldızı olmak isteyen oydu.'Sözde bir kaynak, bloga, Gaga'nın Akademi Ödülü'nü kazanırsa 'Madonna'nın Oscar partisini iptal edeceğini' ve 'gözyaşlarıyla doğruca yatağa gireceğini' söylüyor. Dedikoducu Polis ancak bu kıskançlık ve kızgınlık öyküsünün uydurma olduğunu doğrulayabilir. Madonna'ya yakın bir kaynak, anonimlik koşuluyla sitedeki makalenin sadece 'yanlış' olduğunu söylüyor.

Sır olmasa da Madonna ve Gaga geçmişte kan davası açtı , satış noktasının duruma ilişkin yeni dönüşü sahtedir. Görünüşe göre makale, çevreleyen tüm dikkatten yararlanmak için hazırlanmış. Bir yıldız doğdu ama Madonna'nın bunlarla hiçbir bağlantısı yok. Bu arada, ikonik şarkıcı büyük ekranda pek çok başarı elde etti, bu nedenle 'her zaman bir film yıldızı olmak istediği' fikri doğru değil.

Madonna’nın 1996 filmi Önlemek beş Oscar'a aday gösterildi ve 'You Must Love Me' dalında En İyi Orijinal Şarkıyı kazandı. Madonna ayrıca En İyi Kadın Oyuncu Altın Küre ödülünü kazandı. film için. Bu arada, şarkıcı da dahil olmak üzere bir dizi hit filmde önemli rollere sahipti. Dick Tracy ve Kendilerine ait bir lig . Ve Madonna’nın 1991 konser filmi Doğruluk mu cesaret mi 11 yıldır tüm zamanların en çok hasılat yapan belgesel rekorunu elinde tuttu.

Ayrıca kayda değer, Madonna, Cooper'ı Oscar partisine davet etti bu yılın başlarında. Aynı zamanda birlikte yazan, yöneten ve yapımcılığını da üstlenen oyuncu Bir yıldız doğdu , bu noktada Gaga ile filmi çekmeyi çoktan bitirmişti. Şarkıcı projeyle ilgili gerçekten bu kadar düşmanlığa sahipse, filmi yapmaktan ve Gaga'yı başrolde oynamaktan sorumlu kişiye bu kadar dostane davranma olasılığı düşüktür.

Ek olarak, bu ilk değil Dedikoducu Polis efsanevi bir şarkıcının Gaga'nın filmini kıskandığına dair bir haberi çürütmek zorunda kaldı. 1976 versiyonunda rol alan Barbra Streisand Bir yıldız doğdu , remake için üzgün olduğu da söylendi, ancak bu iddia da benzer şekilde temelsizdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.