Madonna düzmece bir tabloid raporuna rağmen 25 yaşındaki erkek arkadaşı tarafından terk edilmedi. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Yaşlanan diva Madonna, boytoy Ahlamalik Williams tarafından kaldırıma tekmelendi,' National Enquirer bu hafta yayınlanan bir makalede. Gazeteci, pop kraliçesinin yedek dansçısının ve erkek arkadaşının onu 'terk ettiğini' ve onun için çok yaşlı olduğunu söyleyerek içeriden bilgiye sahip olduğunu iddia ediyor. Sözde bir kaynak dergiye, o zamandan beri 'başa çıkmanın çok zor olduğunu' söyler ve 'turnedeki herkesi dışarı çıkarır.'Şüpheli habercisi, Madonna'nın tatiller boyunca Williams'ın ailesine 'sevgisini haklı çıkarmaya çalıştıktan' sonra beklenmedik bir şeyden tamamen kurtulduğunu söylemeye devam ediyor. Aşırı bilgili kaynak, 'Aynada kendini daha çok kontrol ediyor, çizgiler ve kırışıklıklar arıyor,' diyor. İddiaya göre diğer 'içerdekiler', 'aşağılamanın' şarkıcının son performanslarını olumsuz etkilediğini düşünüyor. 'Herkese ateş ediyor,' diye devam ettiler.

Madonna ve tur ekibinin tüm bu dramayla boğuşması talihsiz bir durum - hiçbirinin doğru olmaması dışında. Aslında hikaye o kadar kolay çürütülebilir ki sanki Enquirer artık ikna edici olmaya bile çalışmıyor. Madonna ve Williams, belli ki hala birlikte: şarkıcı, Pazartesi günü Instagram hesabına bir fotoğraf yayınladı. o ve Williams, Londra'daki son performansından sonra bir öpücük paylaşıyor Madam X tur . 'Teşekkür ederim Londra,' diye yorumladı. Tüm sevdiklerimin desteği olmadan bunu yapamazdım.

Gazete gazetesi ayrıca şu ana kadar sekiz gösterinin iptal edildiğinden de bahsediyor. Madam X tur, bunun gerçekleşmekte olduğunu ima eden Madonna’nın diva'nın terk edilmesine tepkisinin bir sonucu. Gerçekte, ancak, Madonna aylardır burada burada şovları iptal ediyor. Tur fiziksel bir yaralanma nedeniyle geçen sonbaharda başladığından beri. Kasım ayında, San Francisco'daki izleyicilerine 'bağın yırtılması' ve 'dizinin kötü' olduğunu söyledi.

Buna ek olarak, şarkıcının tatillerde '[Williams’ın] ebeveynlerine olan sevgisini haklı çıkarmaya çalıştığı' teorisi de aynı derecede yanlış görünüyor. Aslında, dansçının babası, oğlunun çok daha büyük bir kadınla çıkması konusunda hiçbir sorunu olmadığını kamuoyuna açıkladı. 'Aşkın Yaşı olmaz,' Aralık sonunda TMZ'ye söyledi. Onun adına çok sevindim. Madonna’nın yaşını çevreleyen tek dramın, magazin icatlarının saçmalık olduğu açık.

Welche Krankheit hat Bill Clinton?

Popun doğrulanmış kraliçesi olarak, yalnızca Madonna'nın sahte diva söylentilerindeki adil payıyla uğraşması beklenebilir. Haziran 2019'da Enquirer daha da saçma bir hikaye yayınladı. yeni özel jetini kullanmayı reddetti çünkü kriyojenik bir oda ile donatılmamıştı. Ertesi Ağustos, Temasta şarkıcının olduğunu iddia etti kapağından çizildi Harper’s Bazaar çünkü o çok talepkardı. Dedikoducu Polis bu iki hikâyeyi de gerçek olmadığı için çürüttü.

Kaynaklar

  • Instagram'da Madonna. “Teşekkürler Londra ……. Sen hayranlık uyandırdın! Tüm sevdiklerimin desteği olmadan yapamazdım #londonpalladium @ahla_malik ”17 Şubat 2020.

  • 'Madonna Madame X turu: Star ilk Londra gösterisini iptal etti.' BBC News, 25 Ocak 2020.

  • 'Madonna: 25 yaşındaki BF ile Ciddileşiyor… She’s Met the Fam !!!' TMZ, 30 Aralık 2019.

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Rapora Rağmen Madonna,' Diva Talepleri 'Nedeniyle Özel Jetle Uçmayı Reddetmedi.' Dedikoducu Polis, 13 Haziran 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Madonna, Çok Fazla Talep Yaptığı İçin Harper’s Bazaar Kapağında Alicia Vikander Aldı mı?' Gossip Cop, 2 Ağustos 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.