Yaptı Madonna 'diva talepleri' karşılanmadığı için yeni bir özel jetle uçmayı gerçekten reddediyor mu? Şarkıcının uçağında kriyojenik bir oda kullanmak istediğini söyleyen, ancak kasları gevşetmek için kullanılan dev nitrojen dolu cihazın gemide olmasına izin verilmeyeceği söylendi. Dedikoducu Polis Ancak iddiaya baktık ve rapora soğuk su dökebiliriz. Bize bunun tamamen doğru olmadığı söylendi.

Göre National Enquirer ve kardeş sitesi tarafından çevrimiçi olarak tekrarlandı Radar Çevrimiçi Madonna, vücudunun üzerine -200 derece Fahrenheit sıvı nitrojen sisi pompalayan bir 'vampir' odasıyla her yere seyahat ediyor. Bu sefer derginin ve blogun sözde 'muhbir' olduğunu iddia eden şarkıcı 'onu jete taktı ve uçuş sırasında kullanmak istedi', ancak kaptan hayır dedi çünkü 'uçağın tüm gücünü emer'. Bundan sonra, makalenin geri kalanı Madonna'nın turdayken her zaman emrinde 'odun mumları' ve 'büyük bir parça ithal peynir' de dahil olmak üzere bir dizi sözde isteklerini listeliyor.Hakkında çok şey yazılırken Madonna’nın tur binicisinin talepleri , Dedikoducu Polis araştırıldı ve web sitesi ve ilgili süpermarket tabloidinin son iddialarını doğrulayamadı. Süperstarın emrinde olması ve 'büyük bir parça ithal peynir', 'odun mumları' dediği veya kriyojenik bir odayla seyahat ettiği konusunda ısrarcı olduğunu kanıtlayacak hiçbir şey yok. Yayın ve blogun raporları isimsiz ve izlenemeyen 'kaynaklara' dayansa da, şarkıcı adına konuşan Madonna'nın kendi temsilcisi, Dedikoducu Polis masal yüzde 100 “yanlıştır”.

Makalelerdeki kırmızı bayraklar arasında Madonna'nın özel jetine kriyojenik bir oda yüklemeye çalıştığı veya uçağın nereden kalktığı veya nereye gittiğinden bahsedilmiyor. Raporlar ayrıca Madonna'nın sözde her zaman bir donma odasıyla seyahat etmesi halinde, bu sefer birdenbire nasıl yapılamayacağını açıklamıyor? Ve bu soruların cevaplarının olmamasının nedeni, iddia edilen olayın hiç yaşanmamış olmasıdır.

Bu ilk defa değil Enquirer Madonna hakkında tuhaf hayali bir hikaye yayınladı. Birkaç yıl önce, Dedikoducu Polis tuhaf bir şekilde iddia ettiğinde dergiyi bozdu Madonna, Lady Gaga'ya boks maçında meydan okudu . Tabii ki bu asla olmadı. Ve bundan birkaç yıl önce, Dedikoducu Polis yanlış iddia edildiğinde aynı çıkışı düzeltti Madonna ve eski kocası Sean Penn yeniden bir araya geliyorlardı. . Bu da asla gerçekleşmedi.

Bu arada, RadarOnline, şarkıcı hakkındaki hikayeleriyle aynı derecede güvenilmezdi. Geçen yıl, Dedikoducu Polis hakkında uydurma bir anlatıyı düşürdü Madonna, Lady Gaga'nın Oscar ödülü almaya başladığı 'sinirli' Bir yıldız doğdu . O parçanın da benzer şekilde kanıtı yoktu. Soğuk bir kriyojenik odadan farklı olarak, Madonna’nın özel jet 'diva talepleri' hakkındaki makaleler sıcak hava ile doludur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.